| קטגוריות:  , |

כיום רבים הולכים לאוניברסיטה ולומדים מקצועות שלאחר סיום הלימודים אין הרבה מה לעשות איתם. בין אם מדובר על לימודי רוח כגון פילוסופיה או לימודי היסטוריה הרי שאנו נתקלים בקיר כאשר אנו מסיימים אותם, קיר שלא מאפשר לנו למצוא עבודה בתחום. לא רק זאת רבים מהסטודנטים הלומדים מקצועות יישומיים כגון משפטים מחליטים כי אין להם מה לעשות איתם לאחר הלימודים. אלה וגם אלה חושבים פעמים רבות להחליף מקצוע וללמוד פיתוח אפליקציות. מדובר בתחום רווחי מאוד שיותר ויותר חברות נכנסות אליו ולא בכדי עקב החשיבות של הנושא בעולם העסקים המודרני. לכן נשאלה השאלה האם כל אחד יכול ללמוד פיתוח אפליקציות והאם הדבר ישרת אותנו נאמנה אם נבחר במסלול לימודים זה.

היכן ניתן ללמוד פיתוח אפליקציות?

ראשית חשוב להבין שבכדי ללמוד פיתוח אנו נדרשים להבנה אנליטית והדבר לא מתאים לכל אחד. בנוסף עדיף לבוא עם רקע ממדעי המחשב או מאחת מלימודי ההנדסות שם עברנו הכשרה של תכנות מסוים. ללא רקע בתכנות קשה מאוד להתחיל וללמוד פיתוח וכדאי לזכור את הדבר הזה. ובכל זאת כיום ישנם מספר בתי ספר המאפשרים לנו ללמוד פיתוח אפליקציות מאפס למעשה וללא כל תואר אקדמי. אחד מבתי ספר אלו הוא האקריו. בית ספר נוסף בו ניתן ללמוד פיתוח הוא בית הספר ג'ון ברייס. לצד אלו ניתן להזכיר כי ניתן ללמוד גם בחברת נס את התחום הזה ובהחלט מדובר בתחום צומח ויעידו על כך בתי הספר הרבים המלמדים את התחום.

האם הלימודים מבטיחים לי עבודה?

שאלת השאלות היא האם הלימודים יבטיחו לנו עבודה בסיומם. התשובה לכך היא שהלימודים לא מתחייבים על מציאת עבודה וחייבים לקחת זאת בחשבון, ישנם בתי ספר שבהם מתחייבים לעזור לתלמידים למצוא עבודה אך מדובר בעזרה בלבד. למעשה לאחר הלימודים אנו ככל הסטודנטים שסיימו תואר ומחפשים אחר עבודה בכדי למצוא את המקום המתאים ביותר לנו. עם זאת צריך לזכור כי עברנו הכשרה ארוכה והדבר יכול מאוד להועיל לנו בכדי למצוא את העבודה הבאה שלנו ועל כן לא כדאי לשלול זאת כלל וכלל ובהחלט הדבר יכול לסייע לנו רבות בכדי למצוא את העבודה המתאימה ביותר לנו ולעסוק בתחום של פיתוח. אם אתם חשובים כי עתידכם הוא בתחום הפיתוח הרי שכדאי לכם ללכת וללמוד את התחום ולהשקיע בו כמה שאפשר בכדי להיות מתכנתים ולעבוד בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.