| קטגוריות:   |

אחסון אתרים, מכירים את המונח הזה? כשמו כן הוא, לאחסן משהו, במקרה שלכם משהו מאוד חשוב, מידע רגיש. מה עלול לפגום בהליך השיווקי של העסק שלכם? מה הקשר בין הלקוחות שמחפשים את השירות שלכם לבין החומר אותו אתם מאחסנים נכון? במאמר הבא נעניק לכם כמה נקודות שיעזרו לעסק שלכם- השאלה מה אתם באמת יודעים על שירותי אחסון אתרים?

כפי שהבנתם, יש לא מעט בעלי עסקים שעושים טעויות בבחירתם. הם מאחסנים את החומרים שלהם, את האתר שלהם בידיים הלא נכונות, האתר איטי ואז? אתם כבר יודעים את התשובות, כדי שזה לא יקרה לכם, בואו נחדד כמה נקודות בדרך להצלחה.

כך מאבדים לקוח- זמן הטענה ארוך

מה זה אומר? הנה סיבה אחת מדוע הלקוח הזה לא יחזור יותר לשורותיכם. קשה לו, הוא מנסה לגלוש והכול איטי. למה הוא צריך את זה? יש הרי כל כך הרבה מתחרים נגישים וטובים. הנה לכם סיבה מדוע אתם חייבים אבל חייבים לדאוג לאחסון את התכנים שלכם נכון. בטח שמעתם על פרסום בגוגל, כך גם החיפוש בגוגל הנחשב למנוע החיפוש בין הגדולים בעולם. הלקוחות הפוטנציאליים יחפשו אתכם שם, אבל אם יהיה להם איטי ולא נעים, הם יצאו ויחפשו את נותן השירות האחר. מה הקשר בין זמן הטענה ארוך לבין אחסון לוקה בחסר? אם תבחרו בזול, הגלישה תהיה אף היא איטית מהרגיל.

אז איך עושים שזה יצליח?

  • קודם כל חשוב מאוד לדבר על אופטימיזציה של האתר, לגמד את זמן הטעינה ושזמן הטעינה לא יהיה מורט עצבים.
  • חשוב מאוד לתת הדגשים על קוד, מבנה, גרפיקה ועוד. זה חלק מאחסון אתרים.
  • יש לכם המון תצוגות של גרפיקה? קחו את זה בחשבון, זה עלול להאט את קצב הגלישה ומאידך, אם תבחרו אחסון נכון לא אמורה להיות בעיה. בגדול? קחו את זה בחשבון.

להצליח בזכות האחסון הנכון

גוגל הינו מנוע החיפוש הכי גדול שקיים היום. הלקוחות שלכם ינסו לאתר אתכם, יחפשו את שירותי העסק ומכאן שאחד המרכיבים החשובים הוא מיקום השרת. הנה עוד דבר שחשוב לדבר עליו, על השרת הזה יהיה מאוחסן האתר אז אתם לבטח מבינים מה נדרש מכם. עצרו רגע, חשבו על הרצון שלכם כי גוגל יכיר בכם. מה זה אומר? שגוגל יציב אתכם במקום הגבוה ביותר. איך עושים את זה? מאתרים שרת בארץ ולא במדינה זרה. גוגל יאתר את מיקומכם הגאוגרפי ומכאן תזכו לכמה שיותר ביקורים שיניבו בסופו של דבר אין ספור רכישות ואין ספור לקוחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.