| קטגוריות:   |

בני ושרית חזרו מטיול של 7 ימים באזור יוון ההררית. אם הייתם זוכים לראות את התמונות שהם צילמו, לא הייתם מאמינים שיש מקום כזה בכלל.
כפרים ציוריים מקסימים, נחל עוצר נשימה, תווי הררי, עמקים ירוקים, מפלים, מצוקים ענקיים, מעיינות ופשוט חוויה מעולם אחר.

אבל אנחנו לא כאן לספר לכם על האזור הצפוני של יוון, אלא לומר לכם שאתם כנראה אכן לא תזכו לראות את התמונות של בני ושרית. הם צילמו למעלה מ – 500 תמונות נדירות על גבי המצלמה הדיגיטלית המשוכללת שלהם. כשהם חזרו הביתה, הם העבירו את התמונות למחשב הביתי שלהם, מחקו את התמונות מהמצלמה וחשבו לערוך מצגת ולהקרין לכל המשפחה.

הצילו!!!!!!!!!!!

ביום ראשון ב 8 בבוקר הטלפון צלצל במעבדת מחשבים בשרון. הייתה זו שרית שבכתה מעבר לצד השני של הקו כאשר הטכנאי במעבדה ניסה להבין את מצוקתה.
"המחשב קרס, הכל שחור! אין תמונות אין כלום!!!" ייבבה.
ואכן זה מקרה מצער, אבל מסוג הדברים שקורים בדיוק ברגע שאתם הכי לא מצפים.

בעידן הדיגיטלי של היום, המחשב שלנו הפך לחברנו הטוב. ניתן למצוא אותו בכל בית, בכל בית עסק ומשרד. כאשר המחשב מתקלקל הנזק עלול להיות סנטימנטלי וכואב ואף במקרים מסוימים לפגוע בהכנסה של בית העסק או העובד.
שמרו על הקבצים שלכם

בכדי להבטיח שהקבצים, תמונות, מסמכים וכל דבר אחר חשוב יישמר לאורך זמן ולעיתים לעד על המחשב שלכם, אנו מציעים בראש ובראשונה לגבות את החומרים. היום יש שלל אפשריות לגיבוי תכנים בקלות כגון: כונן חיצוני, דיסקים, דיסק און קי ועוד. אם אתם לא רוצים להתעסק עם חומרה נוספת, ישנם אתרים רבים שמאפשרים גיבוי על "ענן" – Cloud וכך בלחיצת כפתור אתם מעתיקים ומדביקים את החומרים החשובים היישר לענן שלכם.
מעבר לשמירה וגיבוי על התכנים, ישנו יתרון נוסף בשיטה זו כך שאם החלטתם לשדרג את המחשב או שאתם מעוניינים להיכנס לקבצים מכל מכשיר אחר, אתם פשוט צריכים להתחבר לתיקייה בענן שלכם והקבצים ילכו אתכם לכל מקום.

ואתם וודאי תוהים מה קרה עם המחשב של בני ושרון, האם הם זכו לראות את התמונות מהטיול המדהים ולחוות אותו מחדש ביחד עם שאר בני המשפחה? האם הם קיבלו הזדמנות נוספת לשמור על הזיכרונות שלהם?

ובכן, כבר באותו יום הגיעו בני הזוג אל מעבדת מחשבים בשרון.  כשהוא עטוף בצעיף ורדרד מסרו את המחשב היקר שלכם לטכנאי הראשי של המעבדה. רגע לפני שיצאו מהמעבדה, סובבו את ראשם לאחור כשהם תולים תקוות גדולות באנשי המקצוע במעבדה.

לאחר 48 שעות צלצל טכנאי ממעבדת המחשבים, סיפר להם על איתור בעיה חומרה, החלפת רכיבים, פרמוט והתקנה מחדש, ניקוי וירוסים ושדרוגים להרחבת הדיסק הקשיח.
"ומה עם התמונות????" שאלו במתח.
"אני חייב להודות שלא האמנתי שקיים מקום כזה בעולם, בטח לא כמה שעות טיסה מכאן…" ענה הטכנאי.

לא ניתן להגיב.