| קטגוריות:   |

כל תושבי ישראל זוכים לביטוח בריאות ממלכתי מתוקף החוק, אך סל השירותים הרפואיים הנו בסיסי לכן חשוב לרכוש ביטוח בריאות דרך אחת מחברות הביטוח. ביטוח פרטי כולל בתוכו תחומים רבים ומגוונים, ובעיקר כיסוי ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל התרופות הבסיסי במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, ייעוץ עם בכירי הרופאים והמנתחים בארץ, כיסוי מחלות קשות, סיעוד ועוד. את הפוליסה מומלץ לרכוש דרך סוכנות הביטוח ווביט המתמחה בכל עולמות הביטוח ומציעה שירות מעולה לכל אורך הדרך, ייעוץ מקצועי והתאמת הפוליסה למאפייני המבוטח באופן מושלם.

מגוון כיסויים למצבים רפואיים שונים

פוליסת ביטוח בריאות מעניקה הגנה רחבה ושקט נפשי רב למבוטח ולבני משפחתו. הפוליסה כוללת כיסויים רבים למגוון מצבים רפואיים אפשריים ופתרונות מתקדמים נוספים שאינם כלולים בביטוח בריאות ממלכתי ובשירותי השב"ן דרך קופות החולים. את הביטוח יש לרכוש דרך חברות הביטוח המתמחות בכך וחשוב לערוך סקר שוק מקיף, להשוות מחירים ובמיוחד להשוות בין סעיפים הביטוח על מנת לוודא כי הכיסוי מותאם למבוטח ומעניק לו הגנה וכיסוי מיטביים. לפיכך, חשוב לפנות לסוכנות הביטוח ווביט המתמחה בהתאמה ביטוח בריאות לצרכי ומאפייני המבוטח.

חבילות ביטוח בריאות

חשוב לדעת כי חברות הביטוח מציעות מגוון חבילות ופוליסות לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לבחירת הפוליסה הנכונה והמתאימה ביותר. יש לוודא כי פוליסת הביטוח שרוכשים כוללת תרופות מיוחדות בהתאמה אישית, כיסוי נרחב וגבוה לניתוחים בחו"ל, השתלות וטיפולים מיוחדים בארץ ובחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות ואינן מכוסות גם בשב"ן, טיפולים מתקדמים מחליפי ניתוח ועוד. כמו כן, יש לציין כי ניתן להרחיב ביטוח בריאות על מנת להתאימו למאפיינים האישיים, למצב הבריאותי הקיים ולצרכים הייחודים של המבוטח. סוכנות הביטוח ווביט מעניקה ייעוץ מקצועי, מלווה את המבוטח לאורך כל הדרך, ומעניקה לו שקט נפשי וטיפול יעיל ומהיר בעת הצורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.