| קטגוריות:   |

סוכני הביטוח נדרשים לא פעם להציע ביטוח מוזר שאינו שגרתי ודורש מהם יצירתיות והכנת פוליסה יוצאת דופן. אמנם מרבית הביטוחים בהם עוסקים סוכני הביטוח הם ביטוחים סטנדרטיים כמו ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח לעסק, ביטוח תאונות אישיות וכיוצא בזה. עם זאת, מדי פעם מגיעה לסוכן הביטוח דרישה מוזרה לכיסוי ביטוחי כמו ביטוח המכסה חטיפות על ידי חייזרים, ביטוח המכסה נזקי תקיפת רוחות רפאים או ביטוח שפם של שחקן קריקט נודע. לכל סוכן ביטוח שתפגשו יהיו סיפורים מרתקים על דרישות מוזרות, ולעיתים אף הזויות, ולפניכם 5 כיסויי ביטוח מוזרים לפי דרישת לקוחות.

ביטוח שפם

שחקן קריקט אוסטרלי ידוע בשם מרוו הוג'ס לבטח לא מוכר לכם אך בארצו הוא נחשב לשחקן מוערך ומוכר ואף השתתף בנבחרת הלאומית של אוסטרליה עד לשנת 1994. מעבר למשחקו המצוין ידוע מרוו הוג'ס בשפמו הגדול והמטופח אשר מעטר את פניו. השפם היה אחד מסימני ההיכר שלו ובעקבות כך הוא פנה לסוכן הביטוח שלו על מנת שזה יכין עבורו פוליסה ייחודית אך ורק לשפמו האדיר. כדאי לדעת כי גובה הכיסוי הנקוב בפוליסה עמד על 370,000 דולר. אגב, אמנים ומפורסמים רבים נוהגים לבקש ביטוחים מעט לא שגרתיים וכדאי לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח בהתאמה אישית מלאה בחברה הפניקס לאחר ייעוץ והבנת הדרישות הייחודיות של הלקוח.

פוליסה לחוקרי תופעות על טבעיות

האגודה לחקר תופעות על טבעיות באנגליה BPA התעקשה לקבל פוליסה ייחודית עבור חבריה אשר חוקרים תופעות על טבעיות. אחרי לא מעט תלאות וניסיונות הסכימה אחת מחברות הביטוח הגדולות באנגליה לבטח את חברי האגודה בביטוח ייעודי וכל חבר באגודה המעוניין להצטרף לפוליסה נדרש לשלם סכום סמלי של 117 לירה סטרלינג. הפוליסה מכסה נזקי גוף ונפש עבור חברי האגודה אשר חוקרים תופעות על ולכן הם נמצאים, לכאורה, בסיכון לחייהם ולנפשם.

מתקפת זומבים

מסתבר שאנשים רבים ברחבי העולם מפחדים ממתקפת זומבים פתאומית ולכן הם חרדים לחייהם ולרכושם. מספר חברות ביטוח מוכנות לספק פוליסה לכל החיים תמורת תשלום קבוע של כ- 10$ בחודש וכך המבוטחים זוכים לפוליסה רחבה הכוללת פיצוי גבוה לנזקי גוף ולמוות, הסכום מגיע ל- 500,000 $. כמו כן הפוליסה מכסה עד 100,000 $ לכיסוי נזקים הנגרמים לבית ולרכוש בעקבות התקפת זומבים.

חטיפה על ידי חייזרים

אם גם אתם חוששים כי יבוא יום וחללית עם חייזרים תחטוף אתכם לבטח תשמחו לדעת כי יש חברות ביטוח המציעות פוליסה מתאימה. את הפוליסה ניתן לרכוש תמורת כ- 150$ והיא מעניקה לכם פיצוי כספי בגובה 1.5 מיליון $.

בית רדוף רוחות

בארה"ב יש אנשים רבים החוששים מבתים רדופי רוחות ולכן חברות הביטוח נדרשו לספק עבורם פוליסה ייחודית. למעשה, הפוליסה הוצעה במקור עבור הורים שחששו לחיי ילדיהם אשר עוברים בין הבתים בתקופת ליל כל הקדושים ועלולים להגיע לבית רדוף רוחות.

2 תגובות

  • בר קפון says:

    חחח איזה מאמר מצחיק, אני לא מאמין שאנשים באמת עשו את כל הביטוחים האלה

  • orit232 says:

    מאמר מעולה!! היה מאוד משעשע לקרוא 🙂 בעיקר ההוא עם השפם.

    בנימה קצת יותר רצינית, מי שמעוניין בביטוח, אני ממש ממליצה על מחשבון ביטוח חובה שיכול מאוד לעזור.

    בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.