| קטגוריות:  , |

הסכם ממון הופך לאחרונה לתופעה נפוצה יותר ויותר, וניתן לומר שמדובר בחלק מרוח הזמן, משום שבצרפת, למשל, אי אפשר לעשות רישום של הנישואין ללא הסכם הממון. ובכל שינוי של סטאטוס משפחתי תמיד כדאי לחשוב קדימה על הדרך שבה הדבר ישפיע על הנכסים שלכם. כך, אחד המצבים שבהם דרוש הסכם ממון הינו עבור ידועים בציבור. כפי שעל סטאטוס ידועים בציבור קיימות מספר סטיגמות, כך גם הסכם ממון ידועים בציבור סובל לעיתים מיחס מלא חשש, אך בפועל מדובר בחוזה חשוב מאוד שיכול למנוע בעיות רבות בעתיד – לשני הצדדים.

מהו סטטוס ידועים בציבור?

במקרים מסוימים בחיים אנשים לא מעוניינים להיכנס לתחום הנישואין הרגיל. יכולות להיות לכך סיבות שונות. לעיתים מדובר בפרק ב', לעיתים אנשים פשוט לא רוצים להינשא מסיבות אישיות. בנוסף, בבתי משפט אזרחיים בישראל מתקבלת עתירת ידועים בציבור גם עבור בני זוג גאים משני המינים, כך שגם בקהילה זו מדובר בפיתרון רלוונטי. והיות וסטאטוס זה הינו דומה במשמעותו לנישואין, אז יש לגשת ברצינות גם לעניין הממון המשותף או הפרטי של כל אחד מבני הזוג. במילים אחרות, בגלל שעל ידועים בציבור חלים כל החובות והזכויות של זוג נשוי, נדרש גם הסכם ממון ידועים בין בציבור על מנת לעגן את השייכות של כל פריט רכוש לאחד הצדדים.

מדוע דרוש הסכם ממון ידועים בציבור?

בדומה לסטאטוס הנישואין, גם ידועים בציבור הינם בדרך כלל אנשים שהספיקו לרכוש פרטים שונים בחייהם, רכבים, דירות ונכסי נדל"ן נוספים. כנ"ל לגבי חובות. הסכם ממון ידועים בציבור מאפשר לא רק לשייך לכל אחד מבני הזוג את הרכוש השייך לו בלעדית, אלא גם להביא לכך שהצד השני לא יחוייב לשלם את החובות של הצד השני. זה אומר למעשה שביצוע הסכם ממון ידועים בציבור מיועד להגן על שני הצדדים גם מבחינת שמירת בעלות על הרכוש וגם שחרור מהאחריות עבור החובות של השני. ביצוע הסכם ממון ידועים בציבור במשרדו של עורך דין אורי גנור מאפשר  לעבור את התהליך במלוא הרוגע, השקט ובאווירה טובה.

אורי גנור - המרכז הישראלי להסכמי ממון

המאמר הסכם ממון בין ידועים בציבור באדיבות:

שם העסק: אורי גנור - המרכז הישראלי להסכמי ממון

טלפון: 0544-307050

כתובת בית העסק: וורמיזה 4 תל אביב

קישור לאתר: http://www.ganor.co.il/

e

תיאור העסק: אורי גנור עורך דין ונוטריון המתמחה ופועל בבלעדיות וייחודיות, אורי גנור הוא היחידי בישראל אשר פועל באופן בלבדי בתחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.