| קטגוריות:   |

נושאים משפטיים הינם רחוקים מלהיות רומנטיים ויתכן שזה אחת הסיבות לכך שאנשים נמנעים מלדון עליהם בימים ובחודשים שלפני החתונה. אך מדובר בעניין חשוב ביותר שהתעלמות ממנו יכולה לגרום ללא מעט בעיות בהמשך הדרך, לכן כדאי מאוד לשקול את העניין של הסכם ממון לפני נישואין בכובד ראש ולהתייחס לנושא ללא דעות קדומות שהקשר בינן לבין המציאות הינו מקרי ביותר.

מדוע הסכם ממון לפני נישואין מעורר התנגדות בקרב אנשים רבים?

קיימת סטיגמה בלתי מוצדקת שחתימה על הסכם ממון לפני נישואין מעידה על בעיה כלשהי בין בני הזוג, או ניסיון להתחיל "לחלק רכוש שעדיין לא קיים". עם זאת, כאשר אתם נכנסים להסדר חדש כלשהו בחייכם בכל תחום אחר – אתם כן מעוניינים לקבוע כללי משחק לטווח הארוך. כך גם בחיי הנישואין. אנשים מפוכחים יודעים שאי אפשר לדעת מה יקרה הלאה, ומסיבות כאלה ואחרות מוצאים לנכון לעגן בחוזה מסודר בעלות על דברים ספציפיים ששייכים להם באופן אישי.

מדוע הסכמי ממון לפני הנישואין צוברים כיום פופולאריות רבה?

גיל הנישואין בימינו עלה בצורה משמעותית. מה שמביא לכך שהאנשים שנישאים לא נמצאים בתחילת דרכים. לחלקם יש נכסים שהם רכשו בתקופה שאחרי הצבא, או עקב מכירת ירושה (חשוב לציין שהירושה עצמה שייכת באופן אוטומטי ליורש או ליורשת ולבני זוג אינו כל עילה לתבוע לקבלת ערכו החלקי או המלא). בשורה התחתונה, כיום אנשים רבים מתחילים לצעוד יד ביד רק באמצע החיים, ובשל היותם אישיות נפרדת, כל אחד שואף לשמור את מה ששלו, ואין בכך כל עדות להיעדר אהבה או יחסי קרבה בין בני הזוג.

כיצד עושים הסכם ממון?

פניה לעורך דין מיומן ומנוסה בתחום הסכמי ממון לפני הנישואין כדוגמת עורך דין הסכם ממון ונוטריון אורי גנור תאפשר לכם לעבור את התהליך במהירות ובנינוחות. מר גנור מכיר היטב את כל דקויות העניין וישמח לספק לכם שירות אדיב ונעים שלא ישאיר בכם תחושה לא נעימה. היעזרו בעורך דין ונוטריון ברמה גבוהה עוד היום – ותמנעו מעצמכם ספקות וחששות לכל תקופת הנישואין.

עו

המאמר הסכם ממון לפני נישואין באדיבות:

שם העסק: עו"ד אורי גנור

טלפון: 0544-307050

כתובת בית העסק: וורמיזה 4 תל אביב

קישור לאתר: http://www.ganor.co.il/

e

תיאור העסק: עורך דין אורי גנור מתמחה בתחום של הסכמי ממון ומעניק שירות ייחודי ובלעדי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.