| קטגוריות:   |

אורך הזמן הממוצע שרוב הזוגות מקדישים לתכנון חתונתם, הוא כ-5 חודשים. יש שמקדישים יותר, ויש שפחות, אבל המספר הזה לבדו מעיד על חשיבות האירוע הזה בחיינו. אנחנו כמובן דואגים לאוכל, לאווירה, למוזיקה, לעיצוב, לסידורי הפרחים, למפיות, לכיסוי הכיסאות… ויותר מהכל למראה החתן והכלה
ימים כלילות אנו מבלים בחיפוש השמלה המתאימה, חליפת החתן, הנעליים ללפני והנעליים לאחרי, התסרוקת, התכשיטים, ואיפור הכלה.

איפור כלות הוא לא עניין של מה בכך

איפור כלות הוא למעשה עבודה הדורשת אינטליגנציה רגשית גבוהה ויכולת לעבוד ברמות לחץ גבוהות. יוםהחתונה הוא יום של התרגשות רבה. כל תקלה שמתרחשת בו אינה מתקבלת בברכה, בלשון המעטה. לכן, איפור כלות צריך להיות המלאכה שעליה אמונה מאפרת מקצועית שיודעת היטב את מלאכתה, ורצוי שגם מבינה את המצב הרגשי של כלה רגע לפני החופה.

איפור כלות  על סוגיו השונים

למרות שאנו נוהגים לקרוא לו בשם כולל, איפור כלות הוא למעשה עבודה שמתחילה מחדש עם כל כלה וכלה. כל מאפשרת העוסקת ב איפור כלות יודעת כי כל כלה היא עולם ומלואו. יש לה טעם משלה, שמלה אחרת, תכשיטים משלה, סגנון ייחודי לה ואפילו מזג ואופי נכנסים למערכת השיקולים כשמדברים על איפור כלות. כל אלה דורשים מלאכת אמן של מאפרת, המבינה כי איפור כלות אמנם נכנס תחת קטגוריה אחת, אבל הוא רחוק מלהיות כזה.

ובכל זאת, יש כמה חוקי יסוד גם כשמדברים על איפור כלות
ניסיון זה חלק חשוב בכל איפור כלה ויש לתכנן אותו לפחות כחודש לפני האירוע. במהלך איפור הנסיון, יש לקחת בחשבון את כל הפרטים – השמלה, התכשיטים ותסרוקת המתוכננת. מאפרת המתמחה ב איפור כלות, תדע להתייחס לנתונים הללו ולמזג אותם בטבעיות גם באיפור.

איפור כלות ביום אירוע

התכשירים בהם נשתמש יהיו תמיד בעלי תוחלת חיים ארוכה ויציבות גדולה, כדי שיוכלו לעמוד בתנאי האירוע – הזעה, דמעות, נישוקים אינסוף וכ"ו. גם למיקום האירוע יש משמעות אירוע המתרחש במקום סגור אינו כאירוע המתרחש במקום פתוח מבחינת איפור הכלה. מזג האוויר משפיע על השיקולים ולכן אירוע במקום פתוח ידרוש איפור אחר, או לפחות שימוש בתכשירים אחרים.

לסיכום

כשאת מוכנה לבחור את המאפרת שתאפר אותך ביום החשוב בחייך, אינך יכולה להתפשר על פחות מהטוב ביותר, אי לכך חיפוש מאפרת מקצועית לחתונה הוא לא דבר של מה בכך.

בדיאנה רום – בית של יופי אנו מציעות לך איפור מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מיכל רום התמחתה  בתחום זה לאחר עבודה רבת שנים בטלוויזיה ובעיתונות, ועבודה עם המאפרות המובילות בארץ ובעולם.

אנו נדאג כי ביום חתונתך תהי זוהרת ויפה כדי שכל באי הארוע יוכלו לדבר עלייך גם אחריו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.