| קטגוריות:   |

למראה העור השזוף יש את הקסם שלו, הוא מעניק לנו גזרת גוף יפה יותר, מראה צעיר ובריא והוא תורם למראה האסתטי שלנו. לשיזוף יש מספר בעיות מהותיות, תחילה אנו יכולים להשתזף בעיקר בימות הקיץ מכיוון שאנו זקוקים לשמש. בנוסף, ישנן סכנות רבות וברורות הנובעות עקב חשיפה ממשוכת לשמש, ולכן רבים מעדיפים להמנע מכך. לשם כך כיום ישנה אפשרות לקיים שיזוף בהתזה. שיזוף בהתזה מעניק לנו את כל היתרונות הקיימים בשיזוף רגיל, רק ללא הסכנות הנלוות לכך. שיזוף בהתזה הינו נטול סיכונים וסיבוכים, והוא אינו כולל הזעה ואף קרינת UV הנמצאת במיטות השיזוף המוכרות. שיזוף בהתזה נעשה על ידי אנשי מקצוע מהתחום אשר מיומנים ומכירים את תהליכי שיזוף בהתזה, והם מסייעים לנו בהשגת מראה שזוף ואחיד בכל חלקי הגוף. המראה השזוף נשאר איתנו לאורך יותר משבוע ימים, מה שנותן לנו מספיק זמן להסתובב עם עור שזוף וליהנות ממנו.

שיזוף בהתזה – איך עושים את זה?

שיזוף בהתזה מורכב מתמיסה אשר המרכיב העיקרי בה הוא DHA- סוכר תלת פחמני. מרכיב זה מאושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי כבר למעלה משלושים שנים, והוא בלתי מזיק לחלוטין. כאשר תמיסה זו באה במגע עם העור, מתחיל שינוי בפגמנטים אשר הופכים לכהים יותר, והם אלו המעניקים לנו את מראה העור השזוף בצורה מהירה וללא סיכונים. שיטה זו של שיזוף בהתזה באה להחליף את שיטות השיזוף היותר ישנות והמזיקות, כדוגמת החשיפה לשמש ולקרני ה-UV במיטות השיזוף. השיטה פותחה במטרה להגן על בריאות המעוניינים בשיזוף, וכן לאלו המעוניינים להשיג מראה שזוף במהירות. שיזוף בהתזה מספק לנו תוצאות מהירות ומידיות, ולכן אנשים הנמצאים לפני אירוע חשוב, כמו חתן וכלה, דוגמנים וכדומה נוהגים להיעזר בשיטת זו לעיתים קרובות.

בואו ונמנה מספר סיבות לשיזוף בהתזה

שיזוף בהתזה מספק פתרון מושלם לכל מי שמעוניין להיראות שזוף ובעל גוון עור ברונזה, ובד בבד לשמור על בריאותו מפני הסכנות הטמונות בחשיפה ממשוכת לשמש. בנוסף לכל אלה, שיזוף בהתזה אורך רק מספר דקות בודדות, כך שתוך זמן קצר תצאו שזופים ונאים למראה מהמכון מבלי להישרף בשמש הקטלנית. שיזוף בהתזה הינו מקצוע, ולכן ישנם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים אשר מקפידים על ההוראות כך שתצאו עם גוון עוד אחיד לאחר הטיפול. בכדי להמנע ממקרים יוצאי דופן וחסרי נעימות כמו שיזוף לא אחיד, מומלץ לבדוק היטב את המכון אשר בו אתם מעוניינים לקבל שיזוף בהתזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.