| קטגוריות:  , |

חברת הנדסה אזרחית מתמחה בייעוץ, תכנון, ליווי ופיקוח על פרויקטים רבים ומגוונים בתחום הבנייה והתשתיות. חברה מקצועית מספקת מענה מקיף ללקוחותיה ומתמחה בהנדסת מבנים וקונסטרוקציות, בהנדסת תשתיות, בהנדסת ניהול בנייה ובמתן חוות דעת על התאמה לתקני הבנייה הנדרשים בארץ ומתן חוות דעת על ליקויי בנייה. כאשר מחפשים חברה מקצועית המתמחה בתכנון, ייעוץ ופיקוח להקמת מבנים לאירועים מומלץ לבחור בחברת א.מ.ן הנדסה אזרחית שמתמחה בנושא ומציעה ידע רב, ניסיון עשיר ותכנון מבנים ארעיים לאירועים המוניים.כיפה-גיאודזית-פארק-המדע-באר-שבע-11

ייעוץ הנדסי לאירועים

בעקבות מקרים מצערים שקרו לאורך השנים באירועים המוניים שונים ברחבי הארץ נדרשים מארגני האירועים לעמוד בפיקוח קפדני ועליהם לפעול לפי התקנים המחמירים ביותר. כדי להקים מבנים ארעיים לאירועים שונים חשוב לפנות לחברת א.מ.ן הנדסה אזרחית המתמחה בתחום זה ומציעה ליווי מקצועי ומעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר תכנון מבנים ארעיים כמו במות, גשרי תאורה, שלטים, פתרונות הצללה, מבנים ניידים ועוד. כדאי לדעת כי ייעוץ הנדסי לאירועים מחייב בדיקות חוזק, כשירות, עמידות ויציבות של המבנים הנדרשים לאירוע, לרבות חוזק ויציבות נגד רוח.

כמו כן, ייעוץ הנדסי לאירועים כולל בקרת תקציבי בנייה כדי לא לחרוג בעלויות, ועל מנת למצוא פתרונות איכותיים ובטיחותיים לאירוע, תוך התאמה מלאה לדרישות הרשויות השונות ובהתאמה לתקנים המחמירים בתחום הבנייה, ובתחומי הפקת אירועים והקמת מבנים ארעיים.

ייעוץ בטיחותי

על מנת לשמור על חיי אדם באירועים המוניים כמו טקסים ממלכתיים, הופעות גדולות, פסטיבלים, ירידים, תערוכות ואירועים אחרים, יש לפנות לחברה הנדסה אזרחית מקצועית המספקת שירותי ייעוץ וליווי הנדסי ובטיחותי למארגני האירוע. חשוב לדעת כי השירות ניתן משלב התכנון של האירוע ובדיקת המבנים הארעיים שיש להקים לקראתו כמו במות, קונסטרוקציות למערכות הגברה ותאורה ופתרונות הצללה.

למידע נוסף על הנדסה אזרחית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.