| קטגוריות:   |

איש חכם אחד אמר שאין טעם לחפש אהבה, היא פשוט מוצאת אותך ברגע שאתה הכי פחות מצפה לה.

לעולם לא אשכח את אותו הערב בו פגשתי בה. הלכתי ברחוב והיא פסעה מולי, כאילו נעה בהילוך איטי ורק בשבילי, לא יכולתי להתעלם מיופייה ומריח גופה שאפף את האזור כולו, כאילו אלוהים בעצמו החליט להתיז על העיר את ריחה הנפלא.

אחסוך מכם את הפרטים הדביקים, אבל אני וההיא מהריח היינו ביחד למשך שלוש שנים, חמישה חודשים וארבעה ימים שבמהלכם הכרתי את הצד היפה של החיים. תקופה מופלאה של טיולים, בילויים, המון כיף וצחוקים, ולילות שאי אפשר לתאר במילים.

יום בהיר אחד אמרה לי שזה לא ילך בינינו, אני אדיש מדי. לא האמנתי למשמע אוזניי, אני אדיש? אולי הייתי פעם, אך חשבתי שמאז שאני איתה כל היקום רואה כמה אני סוגד לרגליה, לאהבה שלנו ולכל דבר שהיא עושה, והיא? היא ראתה רק אדישות.

היה לי קשה לקבל את רוע הגזירה, שבועות חיכיתי מתחת לביתה, התקשרתי והתחננתי, שלחתי מכתבים וכלום, היא בשלה. אמרה לי שלעולם לא תהיה שלי וכדי להוריד אותה מהגב שלי, חזרה לאקס שלה, ואני? אני הרגשתי כאילו כיתת יורים מרססת לי את הלב שוב ושוב.

לילות בלי שינה הובילו לשיטוטים חסרי מעש ברשת האינטרנט, באחד הלילות נתקלתי במודעה של איש קבלה המבצע שירותי החזרת אהבה. הרמתי את הטלפון וחייגתי ולמרות שהייתה שעה מאוחרת בלילה, ענה לי קול אוהד ומבין, שביקש שאגיע אליו למחרת בבוקר עם חפץ שהיה שייך לזאת שאני רוצה שתחזור אליי.

הוצאתי מהמגירה את החולצה ששלה ששמרתי לעצמי, חולצה עם ריח מושלם  שאי אפשר לתאר.

בדרך אל מחזיר האהבה הבחנתי בזוג קשישים שחצה את הרחוב והחזיק ידיים, הסתכלתי עליהם ולא יכולתי שלא לחשוב שבשביל להחזיק ידיים בגיל כל כך מאוחר חייבים לאהוב באמת, בלי כישופים, מפני שרק אהבה הדדית ואמיתית יכולה להישמר בין השנים, רק אהבה אמיתית תגרום לבן הזוג לכבד אותך, וכך האהבה תישמר.

הבטתי בחתיכת הבד שהייתה בידי, כן עכשיו זאת רק חתיכת בד עם ריח בושם שאפשר לרכוש בכל חנות פארם כזאת או אחרת, נתתי לחולצה ליפול מבין ידיי והרגשתי את הלב שלי חוזר לפעום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.