| קטגוריות:  , , |

אם גם אתם תרים אחר פרגולות באיכות חסרת פשרות, הרי שהגעתם לכתבה הנכונה. כאן נסקור בפניכם סוגים רבים של פרגולות אדר תשתית ההתקנה שלהם שונה מהותית ממקרה למקרה. בטרם נדון בפרגולות הללו, נסבר את אזניכם לגבי תשתית נדרשת על מנת שניתן יהיה להציב סוגים שונים של פרגולות. לאחר מכן, נפנה לדון בדגמים עצמם, ובאופן ההתקנה שלהם.

תשתית לפרגולות

ככלל פרגולה על בסיס 4- רגליים אינה מצריכה כל תשתית: רק רכישה ותיאום התקנה. לעומתה, פרגולה תלויה מעץ או ממתכת מצריכה קיר שניתן יהיה לתלות אותה עליה. לעומת זאת, פרגולות תלויות מבטון מצריכות גם קיר וגם אישור מהנדס בטרם ההתקנה.

פרגולה על בסיס 4- רגליים2_GALLERY_67

פרגולה שגג ההצללה שלה מונח על 4- רגליים בדומה לשולחן, אלא שכאן הגובה מיתמר למטרים לא מעטים ובכך משמשת הפרגולה כגג בחצר, הלכה למעשה. פרגולות מסוג זה מהוות מלאכת מחשבת עיצובי ופונקציונלית שכן הן מספקות מקום לאנשים רבים בו זמנית. העיצוב שלהן מגוון וניתן להתחקות אחר דגמים רבים בעלי מראה מגוון. חומרי הייצור הם עץ, אלומיניום או ברזל לבחירתכם.

פרגולה תלויה

פרגולה אשר רק ראש ההצללה שלה הוא שמסופק לכם, והוא נתלה על קיר עבה וחזק באמצעות קידוח בורגי הלם ענקיים. לעתים, ישתמש המתקין גם בדבק ואמצעי ריתוך על מנת לשפר את איכות הקיבוע. בניגוד למקובל לחשוב, פרגולות עץ או אלומיניום ואפילו ברזל – אינן מצריכות אישור מהנדס לפני התלייה, וזאת בשונה מפרגולת הבטון אר מצריכה אישור שכזה.

אחריות על פרגולות

על הפרגולות ישנה אחריות רבת שנים בהתאמה מלאה לדגם הנרכש, ומידת שרידותו ביחס לדגמים אחרים. ככל שהדגם יוקרתי יותר ועמיד יותר תסופק עליו אחריות ארוכה יותר. במסגרת תנאי האחריות – תהיו זכאים להחלפת הפרגולות במקרה של תקלה, החלפת חלקים, וכל סוגי הטיפולים שתבקשו להנחיל לפרגולות שלכם. צוות העובדים של החנות יהיה נגיש לכם ויקדיש ממיטב זמנו לשיפור הנאתכם ושביעות רצונכם ממוצר ההצללה האיכותי. תנאי האחריות מצורפים כלשונם במעמד הקנייה או במהלך ביצוע התקנת המוצר בחצרות הבתים שלכם.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.