| קטגוריות:   |

לעצב את הבית שלי מחדש אחרי כל כך הרבה שנים שלא השקעתי בעיצוב שלו, זה היה תענוג גדול. מצאתי את עצמי מתכננת כל פרט ופרט, והאמת היא, אם יש משהו שעניין אותי במיוחד, היו הכיורים והברזים שאני אתקין בכל חדר שיש בו גישה למים. אני יודעת שאולי הרבה אנשים לא משקיעים כל כך הרבה זמן בבחירת ברזים כמו שאני עשיתי, אבל האמת היא, שמאז ומעולם הייתה לי חולשה לברזים, ומאז ומעולם הם עניינו אותי. אני חושב שברז יפה יכול להפוך כל חדש אמבטיה לחדר אמבטיה מלוכתי, וזה בדיוק מה שרציתי ליצור בבית שלי בכל אחד מחדרי האמבטיה והשירותים שיש לי בבית.

איך בוחרים ברזים

למרות שידעתי שאני מאוד אוהבת ברזים ושחשוב לי מאוד להתקין ברזים יפים בבית, לא לגמרי היה לי מושג איזה מהברזים אני רוצה לקנות. חלק מהברזים היו נראים לי עתיקים מידי וחלק מהם נראו לי מודרניים מידי, כך שבסופו של דבר הרגשתי מעט מבולבלת. החלטתי שבמקום לרוץ מחנות לחנות כדאי שאני דווקא אתסכל בכל מיני אתרי אינטרנט, כי בעזרת אתרי האינטרנט השונים יכולתי לחסוך הרבה זמן. אומנם זה נכון שברזים הם חלום ואני אוהבת אותם מאוד, אך בין זה ובין לעבור עכשיו בין כל החנויות שמוכרות ברזים באזור שבו אני גרה, יש הבדל. נכנסתי לכל מיני אתרים שקשורים בברזים, וגיליתי עולם שלם ומרתק, כי יש היום הרבה מאוד עיצובים שבכלל לא הכרתי. בסופו של דבר , אחרי כמה וכמה אתרי אינטרנט שביקרתי בהם ושעסקו בתחום של ברזים, החלטתי ללכת לשתי חנויות שמצאו חן בעיני ולבדוק מה קורה אצלן.

הברזים הכי יפים

בשתי החנויות שבהן הייתי הסתובבתי שעות, כנראה שממש כמו שאנשים אחרים יכולים להסתובב בחנויות של רהיטים במשך הרבה זמן, כך אני יכולה להסתובב בחנויות שמוכרות כל מה שקשור לברזים. בסופו של דבר ראיתי שאני חייבת לבקש עזרה מהמוכרים, כי ככל שראיתי יותר ברזים, כך היה לי יותר קשה לבחור. המוכר שאליו ניגשתי לקבל עזרה נתן לי עזרה מושלמת והראה לי סדרה שלמה של ברזים שיכלה להתאים בדיוק לעיצוב ולאווירה שניסיתי ליצור בבית, כך שעם העזרה של המוכר, החלטתי תוך חמש דקות על הברזים לביתהמעוצב שלי. היום יש לי את הברזים הכי יפים שראיתי, ואומנם הם עלו לא מעט כסף, אבל אני מאוד מרוצה מהם ושמחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.