| קטגוריות:   |

על פי כל הסימנים המקדימים, האביב הקרוב יעמוד בסימן שכולו וילונות. לאחר שרבים עברו לתריסים החשמליים ולויטרינות הרב שלביות, כיום מסתמנת שיבה חזרה אל אותם וילונות אהובים. יותר ויותר אנשים מגלים מחדש את מה שכבר ידעו בעבר ושכחו לגבי וילונות והחן הרב שהם נושאים עימם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של וילונות בכל הגדלים, האורכים והדוגמאות. ישנן חנויות ומחסני בדים שבהם ניתן לבחור את סוג הבד ובמקום תופרים ומעצבים ממנו זוג  וילונות לתפארת. יש מזהו מאוד מחמם ומקרב במראה של וילונות שמקשטים את שולי מסגרת החלון. בסביבה כל כך דיגיטאלית ומנוכרת הנוכחות של הוילונות כל כך שוברת את השגרה ומזכירה שיש עדיין נשמה ואופי בכל דירה ודירה. בניגוד לתריסים או לויטרינות, יש בוילונות משהו רך והרבה פחות מאיים. עצם העובדה שוילונות נעימים למגע הופכים אותם להרבה יותר אנושיים מכל אמצעי אחר. סביר להניח כי גם בקרב משווקי דירות היוקרה נתחיל לראות יותר שישו בוילונות בצילומי הדירות להמחשה.

וילונות מודרניים

כיום כאמור ניתן לבחור ולעצב וילונות לפי התאמה אישית. המבחר הרחב של הבדים בשילוב של הקלות שבה ניתן לתפור ולעצב וילונות הפכו אותם לפריטי ריהוט וקישוט מבוקשים כמעט בכל בית. כל מי שקצת מבין ומעריך עיצוב מנסה כיום לעצב לעצמו  סט של וילונות אם חותמת או סימן היכר אישי. כך שכל הבית יהיה מלא במגוון וילונות שכולם מכילים מכנה משותף כלשהו. לא מעט  עקרות בית כבר הפכו את הדיון סביב לעיצוב של הסטים השונים של וילונות לשיחת הסלון האהובה עליהן. גם במגזינים השונים של תחום האופנה ניתן לראות התייחסות גוברת והולכת לתחום של הוילונות. מיטב הכתבים נשלחים אחר כבוד לערוך סריקת שוק אחר המתרחש מאחורי הוילונות של עולם הוילונות.

וילונות איכות

כמובן שיש כל מיני רמות של איכות של וילונות. ישנם וילונות מבד יותר איכותי וישנם גם וילונות מבדים פשוטים. יש כיום נישה שלמה של וילונות מעצבים שעוצבו בבדי עיצוב של מעצבי על. הרוב המכריע של הוילונות עשויים מבדים פשוטים שהוסבו לשמש בתור וילונות. הרי אין יותר כיף מאשר לבחור בד אקראי ולהעניק לו בעצם הפיכתו לוילון רוח חיים ואופי משל עצמו. בקרב סטודנטים שמאכלסים את דירות השותפים המפורסמות בתל אביב זה כבר מזמן הפך לטרנד ללכת לשוק, לרכוש בדים משומשים במחירי מציאה ולהפכם כלאחר יד לוילון לתפארת שיעשיר את חלל הדירה ויעניק לה אופי ייחודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.