| קטגוריות:  , |

אין זה משנה אם מדובר במתנה לגננת או מחנכת מוערכת בסופה של שנת הלימודים הקרבה ובאה או מתנת פרידה מעובד שהגיע לגיל פרישה, מגיני הוקרה הם דרך אלגנטית ומרשימה ביותר להראות את הערכתם למי שהיא מגיע לו.

מגיני הוקרה – למה?

בשנים האחרונות טרנד מגיני ההוקרה הגיע לשיאו, והוא הפך למעין מחוות חובה כלפי אנשים שסיימו את תפקידיהם במקום מסוים או כלפי אלו שממשיכים הלאה. מפקדים בצבא, סטודנטים ומרצים באוניברסיטאות השונות, עובדים ותיקים בחברות, במשרדי הממשלה ועוד, כולם זוכים לקבל מגיני הוקרה בגין שירותם ועבודתם.

מגיני ההוקרה נותנים לאלו המקבלים אותם תחושת הערכה רבה. לאלו שאינם פורשים, אלא ממשיכים למקומות אחרים ואף באותו המקום, הם מעניקים מוטיבציה גבוהה במיוחד להמשך הדרך. למשל, עובד אשר מקבל מגן הוקרה עם הקדשה אישית לאחר ששבר את שיא המכירות בחברה, יגביר את עבודתו לאחר שיקבל את הכרתכם, ולמעלה מכך, שאר העובדים יקבלו מוטיבציה גם כן.

סוגי המגינים השונים

ישנם סוגים רבים של מגיני הוקרה. תחילה נרחיב לגבי חומרי הגלם מהם מיוצרים מגיני הוקרה. מגינים אלו יכולים להיות מיוצרים על בסיס של עץ, זכוכית וקריסטל, כאשר המחיר עולה ככל שאיכותו של החומר עולה גם כן.

מגיני העץ עשויים ככלל מעץ מהגוני שהוא עץ אלגנטי וקלאסי, בשילוב של מתכת בצבעים שונים עליה מודפסת בטכנולוגיה ייחודית ההקדשה שלכם.

מגיני הזכוכית הם אלגנטיים ולא יקרים מדיי. כשמשתמשים במגיני זכוכית ניתן להשתמש גם כן במתכת בצבעי כסף או זהב, אולם ניתן גם לחרוט או להדפיס ממש על גבי הזכוכית ולקבל מראה אלגנטי יותר.

מגיני הקריסטל הם המגינים היקרים יותר אולם הם גם היוקרתיים יותר. הם נותנים מראה קלאסי, איכותי ויוקרתי במיוחד. המגינים הללו הם פשוט גושי קריסטל בצורות וגדלים שונים, לפי בחירתכם, שעליהם מודפסת ההקדשה וניתן גם להדפיס תמונות על גבי הקריסטל.

דברים שכדאי לדעת

נכון, יש הרבה מאוד יצרנים של מגיני הוקרה בשוק, והתחרות עזה. אולם, בהתחשב במכלול היתרונות שאותם ציינו לגבי התמורה שלכם מהענקת מגיני הוקרה לעובדים, פורשים וכו', כדאי מאוד להשקיע קצת יותר ולוודא שהזמנתם מגן הוקרה איכותי, שלא יתקלף או ידהה עם הזמן או שלוחית המתכת שלו לא תיפול, יחד עם היוקרה שהוא אמור לשדר.

לפרטים נוספים התקשרו 04-8676822

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.