מגן לאייפון  | קטגוריות:   |

אחד ממכשירי הסמארטפון המוצלחים ביותר הקיימים כיום בשוק הדיגיטלי הם מכשירי האייפון של חברת אפל. מכשירים ניידים אלו מהווים עבור רבים כיום לא רק טלפון נייד אלא הרבה מעבר לכך. מכשירים יקרים אלו מלאים בפונקציות רבות אשר מאפשרות עבור רבים לנהל את סדר יומם בצורה קלה הרבה יותר.

האייפון, כמו גם מכשירי סמארטפון אחרים, הינו מכשיר נייד. עצם היותו כזה ובכך שהוא קטן מימדים הופך אותו חשוף ופגיע למכות רבות, הן במכשיר עצמו והן במסך. עבור רבים תיקון האייפון יעלה כסף רב וזאת במיוחד אם אין הוא מבוטח. מעבר לכך, עבור רבים ההיפרדות מהאייפון לכמה ימים עד שישוב מתיקון מהווה עבורם לא פעם קושי רב בהתנהלות היומיומית.

למול הפגיעות הרבה של מכשיר האייפון קיימים כיום בשוק מגנים רבים. אלו אמורים לתת מענה רחב לפגיעות של האייפון בין אם הוא נופל מגובה מסוים, חשוף לחום וקור קיצוני, שריטות ועוד. עבור רבים כיום רכישה של מכשיר האייפון כוללת בתוכה את אותם מגנים. אלו הפכו לחלק אינטגרלי מהמכשיר ומגיעים הם אף בשלל צבעים, גוונים ועיצובים עד לכדי אייקון אופנתי של ממש.

למול הדגמים החדשים והמתחדשים של האייפון, יוצאים תדיר גם מגנים לאותם מכשירים. במאמר זה ניתן הצצה למגני האייפון הקיימים כיום בשוק תוך סקירה של יתרונותיהם וחסרונותיהם.

אפל קייס

למול הוצאת האייפון החדש עם מערכת ההפעלה ios7 יצא גם במקביל הכיסוי החדש. מחירו היקר של אייפון זה (סביב ה-3,600 ₪ בישראל וכ-2,500 ₪ בארה"ב) יביא כמובן רבים לרצות במגן ראוי אשר יעניק הגנה טובה ובטוחה למכשיר.

מגן האפל קייס הינו מגן קל ואיכותי המגיע בשישה צבעים שונים, הוא עשוי עור יוקרתי. מחירו בישראל נע סביב ה-240 ₪ כשבארה"ב הוא יעלה כ-100 שקלים פחות.

LifeProof

עבור אלו הרגילים להפיל את מכשיר האייפון שלהם בצורה תדירה ועקבית יש ומגן ה-LifrProof הוא מגן האייפון לו הם יהיו זקוקים. מגן אייפון זה הינו עמיד כנגד מים. מחירו של מגן זה נחשב גבוה – כ-390 ₪ בישראל כשבארה"ב תשלמו עבורו 75 ₪ פחות. עם זאת, למרות מחירו הגבוה של מגן זה יש והוא כדאי למול יכולתו לשמור על האייפון שלכם מכל פגיעה כמעט.

Incase / Sketch

כיסוי זה נחשב לסולידי יותר מבין כיסויי האייפון הקיימים כיום בשוק. לכיסוי זה יכולת הגנה סבירה והוא לא מהכיסויים העבים שיש כיום בשוק המגנים לאייפון. מחיר כיסוי זה בארץ ובחו"ל נע סביב ה-150 ₪. הכיסוי נפתח לשני חלקים אשר מאפשרים שימוש וגישה נוחה. החיסרון היחיד הוא שבעת פתיחת הכיסוי יש ותיתכן פגיעה במסך האייפון.

מעבר לכתוב ולמוצע במאמר זה יש ומומלץ כמובן להתרשם מאותם כיסויים בחנויות עצמן. הרצון הוא כמובן משילוב של כיסוי שיגן על האייפון אך יאפשר כמובן עבודה נוחה עימו.

מחפשים מגן איכותי לאייפון? – אתם מוזמנים לY-Not תמצאו אצלנו מגנים איכותיים לאייפון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.