| קטגוריות:   |

צילינדר זה נקרא גם צילינדר הרשאות. זהו אחד מהצילינדרים של מולטילוק והוא מאפשר שירות שנדיר למצוא היום בשוק: נתינת הרשאות פתיחת בית באופן מכני. במקום שנתקין לכם מערכת אבטחה ומיגון בה לוח מקשים אלקטרוני פותח את הדלת וצריך להגדיר משתמשים, כאן מפתח הברזל המכני הוא שעושה את אותה פעולה בדיוק. לא מאמינים? כך עובד הצילינדר: לגזור ולשמור!

מה באריזה?

גוף הצילינדר, המפתח הלבן (המפתח שלכם), המפתח הכחול (מפתח שנותנים כהרשאה למישהו אחר), המפתח הירוק (מפתח שבלעדי סיבובו בציר המנעול לא ניתן להשתמש במפתח הכחול), ומפתח אדום (מפתח שמבטל את השפעתו של המפתח הכחול באמצעות סיבוב על ציר המנעול).

כיצד עובד הצילינדר?

הפקדתם את התינוק בידי מטפלת? את ניקיון הבית בידי המנקה? את המשרד בידי חברת תחזוקת הבניין? תנו לנציגים הללו מפתח כחול: מפתח ההרשאה, ואתם יכולים להמשיך להשתמש במפתחו הלבן כמפתח האישי שלכם ללא הגבלה. סיימה המטפלת את תפקידה? סיים המנקה במשרד את תפקידו? חברת התחזוקה בבניין סיימה לדשדש אצלכם במשרד? ניתן לבטל להם את השפעת המפתח הכחול על ידי סיבוב המפתח האדום על צירו. מעוניינים לחדש להם הרשאה? סובבו על צירו את המפתח הירוק על מנת שמשתמשי המפתח הכו8ל (העובדים והספקים שלכם) יוכלו לפתוח את הדלת.

יתרונות

לא צריך להגדיר שום דבר טכנולוגי. המפתח הירוק מעניק הרשאה לעוד מפתח מלבדכם (הכחול) והמפתח האדום מבטל אותה: זה עד כדי כך פשוט! בנוסף, ההשפעה של המפתחות היא מידית. זה לא כמו הגדרה במחשב שמצריכה REFRESH. כשמסובבים מפתח הרשאה או ביטול זה קורה מידית, והדייר המאושר או הנחסם מאושרים או נחסמים ממש באופן מידי לביצוע הפעולה.

חסרונות

ניתן לתת הרשאה רק למפתח מסוג אחד. אם שכפלתם אותו ושכחתם לסובב את המפתח האדם, עשרות בעלי מלאכה שעבדו אצלכם עלולים לחדור בכפייה לבתים שלכם. גם החשש שהמפתח האדום לא באמת עוזר, וניתן לפתח שיטות פריצה למי שהיה לו מפתח כזה אצלכם מקונן בליבותיהם של כל הרוכשים צילינדר מסוג כזה.

התקנת הצילינדר והגדרותיו

מומלץ להפקיד את המלאכה בידיו של מנעולן מוסמך או פורץ מנעולים. אף על פי שקיימים כמה סרטונים כאלו ביוטיוב ובממשקים דומים, שירות כה חשוב מומלץ לקבל ממקצוענים שיודעים 100% מה לעשות בלי לפגוע בדלת ותוך השלמת כל הגדרות הצילינדר שלכם על מנת שתוכלו להשתמש בכל סוגי המפתחות למימוש ייעדם כאשר זה יזדמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.