| קטגוריות:   |

החג מתקרב. הרחובות הומים אנשים, בסופרמרקטים המבצעים חוגגים. גם במשרד שלכם התכונה רבה והעובדים משתדלים לסיים את כל המטלות התכופות לפני שהם יוצאים לחופשה. בשבועות האחרונים רבים מהם נשארו שעות נוספות כדי להספיק כמה שיותר. לכן זה רק ראוי שהם יקבלו מתנות לחג ממקום העבודה, כאלו שימתיקו להם את החג ויביעו את ההערכה שלכם כלפיהם.

בבואכם לבחור מתנות לחג,האפשרויות רבות. ראשית, יש לקחת כמה דברים בחשבון: בכמה מתנות מדובר? איזו מתנה אתם חושבים שהעובדים ישמחו לקבל? מהו אופי המתנה הרצוי: מתנה פרקטית, מתנה שהיא לנוי בלבד, או מתנה המשלבת בין השניים? האם תהיו מעוניינים להעניק מתנה הכוללת מוצרי מזון או משקה? האם הינכם מעוניינים במתנות שיכולות להתאים לכל אירוע או מתנות לחג שמתאימות ספציפית לחג? וכמובן, באלו מחירים מדובר?

אין מה לחשוש. ניתן לבדוק אלו מתנות לחג יש בנמצא, ועל פי הכמות המבוקשת, לבחור את המתנה שתהיה אידיאלית מבחינת מחיר בחישוב הכולל. באשר לאופי המתנה, ניתן להתייעץ עם המקום המספק אותן, מהן המתנות המקובלות והמועדפות לחג זה, ואם הנכם מתלבטים בין כמה אפשרויות שנראות לכם הולמות, ניתן אף לפנות לעובדים עצמם ולשאול מה הם מעדיפים – הם בוודאי ישמחו שחשבתם עליהם.

אז אילו אפשרויות עומדות בפניכם לפני בחירת מתנה לחג?

ניתן למשל לבחור בתור מתנות לחג חפצי נוי כגון נרות ריחניים מיוחדים או צלוחיות המתאימות לאופי החג (כגון צלוחית בצורת תפוח או רימון). ניתן לבחור כלי בית שהם פרקטיים ונאים כאחד, כגון צלחות הגשה מעוטרות, פמוטים או אגרטלים. לרבות מהמתנות שלעיל ניתן לצרף גם שוקולדים, זרי סוכריות, עוגיות או צנצנות דבש קטנות.

אם ברצונכם וביכולתכם להשקיע מעט יותר, השמיים הם הגבול. החל ממארזי שי מושקעים המלאים בכל טוב: שוקולדים, יינות, וליקרים ערבים לחיך, ועד מארזי ספא מפנקים וריחניים, וסטים של כלים מעוצבים ומיוחדים, כדוגמת פורס גבינות, קרש חיתוך איכותי, צלחת הגשה יפהפייה לעוגה, או סט לתה הכולל קנקן וספלים. גם מתנות אלו מגיעות בשילוב עם עוגות, בקבוקי יין, בקבוקי שמן זית, שוקולדים, סוכריות ועוד.

אם אתם מרגישים שראוי להעניק מתנות לחג שהן  שימושיות יותר, ממתנות כגון יומן שנה מהודר או ארגונית נאה יעשו את העבודה. אלו הם דברים פרקטיים שממילא צריך לקנות כל שנה מחדש – אז מדוע לא להעניק זאת כמתנה? לבסוף, החלק החשוב ביותר הוא הברכה. ניתן להכתיב את נוסח הברכה והיא תופיע על המתנה ותעניק לה משמעות אישית ומיוחדת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.