מגלשת מים מתנפחת  | קטגוריות:   |

מגיע הקיץ והילדים מתחילים להרגיש כבר את החום? מתחילים לספור את הימים עד לחופש הגדול? אין ספק כי לקיץ יש את התענוגות שלו, כמו גם את החסרונות שלו. כיצד נערכים לקראת הקיץ כשיש ילדים בבית? אחת האופציות האולטימטיביות להעסקת ילדים בקיץ, להעשרתם וליצירת בטחון עצמי ודימוי עצמי גבוה היא בריכות שחייה ביתיות הכוללות מגוון חוויות מעשירות. בנוסף – שחייה בבריכה המקומית יכולה גם היא לחשוף את ילדכם להתמודדויות ולחוויות מעשירות.

בין החוויות האהובות יותר על ילדים ברחבי הארץ והעולם כולו נמצא את המשחקים הכוללים מתנפחים לבריכה ממגוון סוגים שונים. שלא כמו בעבר, מתנפחים לבריכה משווקים כיום במגוון עצום של דגמים ודוגמאות, בובות וצורות שונות ההופכות כל משחק בבריכה לחוויה אינסופית, מעשירה ומפתחת דימוי עצמי חיובי. מה תמצאו בין מגוון סוגי מתנפחים לבריכה?

מגלשות מים ענקיות

מגלשות מים ענקיות לבריכה הופכות כל שהייה בתוך המים לחוויית גן עדן. מי שכבר הספיק להתגלש במגלשות הענק המתנפחות יודע כי למעשה – הילדות אינה עוברת כשמתבגרים, היא פשוט מחכה לכם שתעשו את הדבר הנכון. מגלשות מים ענקיות מעניקות חווית פאן אמיתי ומפתחות את מיומנות השהייה במים תוך צבירת בטחון עצמי החשוב כל כך בגילאים אלו.

חיות ענק מתנפחות

מתי לאחרונה ראיתם דינוזאור או נחש ענק בבריכה? תודות למתנפחים מפנקים במגוון אפשרויות, צורות ודגמים יכולים הילדים להתחבר לדמיון ולהעשיר את חווית השחייה בבריכה. בין שמדובר בבריכה פרטית ובין אם מדובר בבריכה מקומית הרי שחווית השכשוך יחד עם מתנפחי ענק תורמת ליכולתו של הילד לסמוך על עצמו מחד ולפתח קשרים חברתיים מאידך.

אביזרים תומכי שחייה

ילדים שאינם יודעים לשחות מגיל צעיר מפתחים חוסר בטחון בסיסי לא רק באירועים הקשורים למים אלא לא פחות מכך – גם לאירועים המצריכים למידת חוויות חדשות. אביזרים תומכי שחייה דוגמת מצופים לידיים ולרגליים, מזרוני ים בגדלים שונים המיועדים ללומדי שחייה ועוד – כל אלו מיועדים לאפשר להורים ללמד את ילדיהם את המיומנויות החשובות ביותר דווקא בגילאים הצעירים יותר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.