| קטגוריות:   |

כמי ששוחה מאז שהיה קטן, תמיד ידעתי שתהיה לי בריכה ענקית בבית לכשאגדל. איך ידעתי? לא יודע, אולי אפילו כבר התחלתי לתכנן בגיל מאד קטן. הייתי בין הראשונים ששחו מבני גלי ואהבתי מאד את המים. המים הרגיעו אותי ונתנו לי תחושת בטחון עילאית שלא יכולתי לקבלה בשום האמצעי אחר. כשהתבגרתי והתחתנתי, החלטנו לעבור לדירה גדולה יותר. הדירה החדשה שמצאנו הייתה מעולה להגשמת החלום הישן שלי.

מאותו רגע שעברנו, גיליתי שהתחבא בי כל השנים הללו תחביב לא ממומש. התחלתי לקנות ציוד לבריכות שחיה מכל הבא ליד וכל מה שיכול היה להפוך את השחייה ליותר מהנה. גיליתי כי כיום ישנו מגוון עצום של ציוד לבריכות שחייה המתאים למגוון סוגים שונים של בריכות – רכות וקשות, קטנות וגדולות, בצורות שונות או סטנדרטיות – למעשה, הבריכה של ימינו היא הרבה יותר מבריכת שחייה בלבד.

תודות למגוון סוגי ציוד לבריכות שחייה ניתן להעניק לילדים ולמשפחה כולה משחק אתגר, לימוד וחוויה אינסופיים באמצעות הבריכה הביתית. המגוון העצום של סוגי הציוד השונים מאפשר לשמור על בריכה נקייה ועל חווית לימוד שחיה, פיתוח מיומנויות חברתיות חשובות ועוד. המגוון העצום של ציוד לבריכות שחייה נחלק בעיקרו לכמה סוגים:

ציוד לחיטוי וניקוי הבריכה

חיטוי הבריכה הינה בין הפעולות המהותיות והחשובות ביותר לשמירה על איכות המים ועל בריאות השוחים. ניקוי וחיטוי של הבריכה באמצעות הציוד המתאים מאפשר לשוחים ולשוהים בה לחוש מוגנים ולהימנע ממחלות העלולות להיות קטלניות. ציוד חיטוי לבריכה משווק בנוזלים ובאבקות. על בעלי הבריכה להקפיד לוודא כי האיזונים בין החומרים בבריכה נכונים ועומדים בתו התקן. כמו כן ניתן למצוא מכשירי ניקוי מקצועיים לבריכה ברמות שונות.

ציוד להגנה על הבריכה

כיסויים בריכה, חממות וחיפויים שונים שומרים על הבריכה מפני כניסת לכלוך ועלים יבשים – כל אלו מאפשרים שחיה נקייה בבריכה נעימה.

ציוד למשחקים והעשרה

משחקים ותחרויות, כדורים וטבעות, לוחות משחק וספוגים שונים המשמשים לציפה במים מהווים משחק התפתחותי מעולה ברמה גבוהה וכזה הניתן להתאמה אישית לשלב ההתפתחות הספציפי של הילד.

לסיכום

אם אתם מחפשים הנאה בימות הקיץ החמים שפוקדים אותנו אנחנו ממליצים לכם לנקוט בכל הפעולות שציינו במאמר זה וכמובן הכי חשוב: לנהוג במשנה זהירות על מנת שנוכל להמשיך ליהנות ביחד. אמרה זאת "משנה זהירות", כולל בתוכו שימוש בציוד לבריכות שחיה איכותיות ושאינן מזיקות – יחד נעבור את הקיץ בשלום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.