| קטגוריות:   |

יש לכם שערים חשמליים? אז אתם כבר יודעים מה זה. י שלכם הרבה הרבה מזל. יודעים למה? בואו תשמעו חסיפור קורע לב! על מישהו שלא ידע ובסך הכל רצה להרכיב שערים חשמליים בבית שלו.. סיוט כבר אמרתי?

טוב, אז שערים חשמליים כשמם כן הם, חשמליים, מוציאים חשמל מוליכים חשמל וכו' אבל מה לעשות שאני לא ממש מכירה ולא ממש יודעת איך זה ומה זה עושה, ואולי גם היה לי יותר נח לשחק אותה ראש קטן.. אז שיחקתי אותה, ואכלתי אותה די מהר.

לא מבינים? הנה הסיפור שלי: עברנו דירה, מהכפר לעיר, מדירה קטנה ומוזנחת לדירה גדולה ויפה עם חצר וליד החצר חניה לרכב ממש לוקסוס.. וזה לא הגיע ברגל עבדתי על כך הרבה ואני עדיין עובדת.. קצת אחרי שנכנסנו לדירה החליט בעלי שהוא רוצה שיהיה לנו בכניסה לבית שער, רת יודעת הוא אומר לי כמו בסרטים, כזה שנפתח ונסגר בלחיצת כפתור.. אוקי אמרתי לו.. נשמע ונעשה.

היכן נמצא חברה להתקנת שערים חשמליים

התקשרתי לחברת שערים חשמליים, שראיתי את המודעה שלהם בדפי זהב.. היה כתוב שיש להם שער חניה, ושערים חשמליים, אפילו מחסומים חשמליים יש שלהם, אבל מה לעשות שאני לא יודעת מה אני צריכה מבין השלושה?

כי שער חניה, זה בעצם שער לחניה של רכב לא? אז חשבתי שזה מה שאני צריכה יש לי רכב ויש לו חניה אז מה שאני צריכה זה שער חניה, אבל פתאום ראיתי שיש להם גם מחסומים חשמליים, רגע אם גם את זה יש להם אולי זה מה שאני צריכה? כי בעלי אמר כמו בסרטים, ובסרטים השער נפתח ונסגר עם כפתור, אז איך אני ידע אם מדובר בשערים חשמליים??

אבל דיברנו על שער חשמלי לא?

רגע לא אמרנו בכלל שאני רוצה שערים חשמליים??? טוב התקשרתי לחברה ואמרתי להם שאני צריכה שערים חשמליים לבית שלי, יש לי ארבע מטר אני רוצה את זה בגובה שני מטר. וזהו. נתתי את הכתובת שלי, והם באמת הגיעו יום אחרי, והתחילו להתקין את השער, רגע הם אומרים לי, איפה פה החיבור לחשמל? צריך חיבור לחשמל? אני שואלת. אלא מה? הם גיחכו.. אי אפשר לעשות שערים חשמליים אם אין חשמל…

טוב הבנתם.. הסוף היה עצוב מאוד! לא רק ששילמנו על השער אפילו לא נהננו ממנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.