מ.א.מ לוגו  | קטגוריות:   |

חברת flex היא אחת החברות המובילות בעולם לייצור כלי עבודה חשמליים. בין הכלים שמייצרת החברה ניתן למנות את המשחזות הזוויתיות, כלים שונים לעבודת אבן, מערבלים, מלטשות נירוסטה, מלטשות רכב ועוד. למלטשות המקצועיות ניתן להרכיב דיסק מתאים לפי הצורך, כגון: דיסק לעבודת ליטוש, פוליש, השחזה של מתכת ואבן, שיוף וכדומה. באמצעות תנועות חוזרות ונשנות המלטשת מגרדת שכבה עבה של החומר המיותר ומשאירה את המשטח חלק. המלטשות נבדלות זו מזו בסוג העבודה שהן יכולות לבצע, ובמהירות הביצוע. למשל, מלטשת רכב מסתובבת בדרך כלל על כמה צירים ובאמצעותה ניתן לבצע פוליש ווקס לרכב. מלטשת זוויתית לעומת זאת מיועדת לליטוש משטחים שונים (מתכת, אבן וכדומה).

כדי לייצר את הכלים האיכותיים, ביקרה חברת Flex במקומות בהם נהוג לעבוד עם כלים כאלו (כגון: מפעלים, נגריות, מוסכים וכדומה), זאת על מנת לייצר כלי עבודה איכותיים ומוצלחים בהשוואה לכלים הנפוצים בשוק. חברת Flex שמה את הדגש במהלך הייצור על עמידות הכלים לאורך שנים, בטיחות ועיצוב מרשים ומפואר.

מה חשוב לדעת כשעובדים עם הכלים של Flex?

כלי העבודה החשמליים של Flex יעשו את העבודה ברמה גבוהה ולשביעות רצון הלקוחות שלכם. עם זאת, לפני שמתחילים לעבוד עם משחזות, מלטשות או כל כלי אחר כדאי לשים לב לדגשים הבאים:

1. סביבה יבשה – כשאתם עובדים עם כלי העבודה של Flex, אתם חשופים בעל כורחכם לסכנת התחשמלות. כדי לשמור על עצמכם, אל תעבדו בסביבה לחה או רטובה או בצמוד למקור מים. כמו כן, יש להימנע ממגע ישיר עם מוצרי חשמל כגון תנורים, חוטי חשמל, מתקני הסקה וכדומה.

2. שימוש בכלי הנכון- השתמשו תמיד בכלי המתאים לסוג העבודה שאתם מבצעים. לדוגמא: אם ברצונכם לשייף קיר גבס או אבן השתמשו במלטשה המתאימה לכך.

3. קריאת הוראות ההפעלה – כדי לשמור על סביבת עבודה בטוחה ככל האפשר, קראו היטב את הוראות ההפעלה של המכשיר לפני השימוש והשתמשו אך ורק באביזרים הנלווים המסופקים או מומלצים מהיצרן בעצמו (חברת Flex).

4. יציבות הכלים – הקפידו לעבוד כשכלי העבודה שלכם במצב יציב, רצוי מקובעים לקרקע במלקחיים או במלחצת.

5. השתמשו באביזרי מגן – כדי למנוע מאיברי הגוף להינזק מומלץ להצטייד בציוד משלים, כגון: משקפי מגן למניעת חדירת אבק, אטמים להפחתת רעש וכדומה.

לא ניתן להגיב.