| קטגוריות:  , |

בתי עץ עשו בשנים האחרונות עלייה לישראל לאחר עשרות שנים שהיו אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר בתחום הנדל"ן בארצות הברית ואירופה, שם מרבית הבתים עשויים מעץ, אולם ניתן גם לבנות יחידות נופש, משרדים ועוד.

בתי עץ – למה כדאי לי?

במציאות הקיימת כיום בענף הנדל"ן בישראל, בית עץ יכול להוות פיתרון של ממש. זמן בנייה מועט, חוסר השימוש בכלים הנדסיים דוגמת שופלים, משאיות ומערבלי בטון מציבים את בתי העץ כאלטרנטיבה זולה במיוחד לעומת שיטת הבנייה הקלאסית. בנוסף, בנייה של בית עץ מהירה בהרבה מבנייה של מבנה בבנייה רגילה.

היתרונות שבבניית בתי עץ

מעבר למחירו הזול יחסית של בית עץ ומהירות הבנייה ביחס לבנייה קלאסית, ישנם יתרונות נוספים לבתי עץ. למשל, בידוד מחום וקור. בתי עץ שומרים על רמת בידוד גבוהה. חומרי הבידוד בהם ממלאים את הקירות מאפשרים בידוד לא רק מפני חום וקור, אלא גם מפני רעשים חיצוניים. בזכות בידוד זה, גם כשיש צורך לקרר או לחמם את הבית, אין צורך ביותר משעתיים על מנת להשיג את תחושת הנעימות הרצויה. החיסכון הכלכלי ממשיך גם לאחר גמר הבנייה ומתבטא בין היתר בהוצאות נמוכות יותר.

רק נציין שאמנם הבתים עשויים מעץ, אולם העצים בהם משתמשים לבנייה אינם יכולים להידלק עקב טיפולם במעכבי בעירה. בנוסף עוברים העצים גם תהליך מיוחד המונע מהם מלהירקב או להינזק על ידי מזיקים.בתי עץ הם קלים יותר, ומחקרים סטטיסטיים מראים כי הם בטוחים יותר בשעת רעידת אדמה. לכן גם הטיפול השוטף בבתי עץ לא מצריך השקעה רבה.

בתי עץ יכולים להיות בני קומה אחת או שתי קומות, ויכולים גם להיות מעוצבים על ידכם לפי הצרכים והרצונות שלכם. ניתן להיפגש עם אדריכל ולתכנן את עיצוב הבית מהצעד הראשון בדיוק כפי שתחלמו שהוא ייראה. לבתי עץ יש מראה אירופאי קלאסי. הם בתים חמים ומשרים תמידית אווירה נעימה וחמה.

בתי עץ הם בתים לכל דבר ועניין, והם צריכים גם לעמוד בכל הדרישות של מנהלי התכנון והבנייה, כגון ממ"ד. גם מבחינתם של הבנקים בישראל בתי עץ הם בתים שמתייחסים אליהם כמו אל כל בית בכל הנוגע למשכנתאות לרכישת בית העץ שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.