| קטגוריות:  , |

אם שמעתם אי פעם את המושגים 'משכנתא גישור', 'משכנתא בלונט' או 'משכנתא בלון' ולא בדיוק ידעתם למה הכוונה, המאמר הזה הוא בשבילכם.

אם אתם זקוקים להלוואה מיידית כדי לבצע עסקה בטווח הזמן הקרוב ותוכלו לשלם את הכסף בעוד כמה חודשים בלבד – משכנתא בלונט היא התשובה עבורכם. בניגוד לרוב ההלוואות הקיימות כיום, משכנתא גישור הינה הלוואה הניתנת בתנאי משכנתא אולם מיועדת להחזרה כעבור חודשים מספר.

בניגוד לרוב ההלוואות המכבידות על הלווים, משכנתא בלונט הינה הפתרון האידיאלי לזקוקים לסכום כסף זמני שיאפשר לגשר על תקופה מסוימת. לדוגמה, לקראת רכישת דירה. אם זוג או משפחה מעוניינים לקנות דירה אולם עדיין זקוקים לכמה חודשים על מנת לשלם את הסכום הנדרש, משכנתא בלונט היא המענה שיספק את הצרכים הזמניים של המשפחה.

משכנתא בלונט (גישור) הינה פתרון מימון זמני לצורך רכישת נכס או ביצוע עסקה בטווח המידי המאפשרת לגשר על תקופה קצרה יחסית של מחסור בכסף לצורך ביצוע העסקה. חסכונות, קרנות השתלמות ועוד יכולות לסייע בתחום זה, אולם משכנתא בלונט ניתנת ללא בירוקרטיה ועיכובים מיותרים. ישנן סוגים שונים של משכנתא בלונט ולכן רצוי לבחון את הנושא בטרם מבצעים הליך כלשהו בעניין.

תנאי ההלוואה

משכנתא בלונט מאפשרת לקבל סכום כסף בהתאם לצרכי הלווה. ייחודה של משכנתא בלונט הוא באפשרות להתחיל להחזיר את תשלומי ההלוואה רק בתום תקופת קבלת התשלומים. הזמן המקובל כיום להענקת משכנתא בלונט הוא בין שנה לשנתיים. לפיכך, לא ניתן לקחת משכנתא בלונט למשך 10 או 20 שנה ויותר. המשכנתא מעניקה ללווים חופש פעולה בטווח הזמן המידי במקום לפספס עסקה חשובה בשל מחסור בסכום כסף מסוים.

למי מתאימה ההלוואה?

הלוואת בלונט מתאימה למעוניינים ברכישת דירה שיש להם את הכסף הדרוש לרכישתה אולם לא בטווח הזמן המידי, וצריכים סכום כסף מסוים להשלמת העסקה. כמו כן מתאימה משכנתא בלונט למי שמעוניין ברכישת דירה חדשה אולם טרם מכר את דירתו הישנה כך שאין לו את הסכום המספיק לרכישת הדירה החדשה ומעוניין בסכום כסף זמני לצורך גישור על התקופה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.