| קטגוריות:   |

נראה שתל אביב שלנו עוברת שינויים מואצים. מדי בוקר אנחנו קמים לידיעה חדשה ורעננה שעוד מגדל יוקרה עומד להבנות בתל אביב. הוא, כמובן, יבנה ליד שורת מגדלים חדישים שזה עתה הושלמו ויארח להם חברה.

זה נראה כמו טרנד.  תל אביב מוצפת במגדלי יוקרה נוצצים שמציעים איכות חיים גבוהה מאוד. אך בבניין משותף כמו בבניין משותף אנחנו חולקים לא מעט עם השכנים שלנו: הם משתתפים בתהליך קבלת ההחלטות הנוגעות לבניין, אנחנו חולקים איתם פסיליטיז כגון מעלית, חדר כושר, לובי, לאונג', בריכה ועוד, ולמעשה אנחנו תלויים בחסדם של שאר הדיירים כאשר רוצים לבצע שינויים כלשהם.

אז נכון יש משהו חדש ומפתה במגדלי היוקרה המשקיפים על תל אביב, אבל נראה שמרוב מגדלים שכחנו קצת את הוילות בתל אביב.

וילות בתל אביב, שכיות חמדה יוקרתיות.

למרות שלאחרונה מה שאנחנו רואים בעיניים זה מגדלים, עדיין יש לא מעט וילות בתל אביב שהן מפוארות, יוקרתיות ומפנקות. הוילות האלו הן לא פחות משכיות חמדה שרק נראה כאילו הן מתחילות להעלם מנוף. הן כאן, הן היו כאן והן גם יישארו כאן בעתיד. אז מה מחכה לכם בוילות היוקרתיות בתל אביב והיכן הן בעצם מסתתרות?

איפה?

וילות ובתים צמודי קרקע יוקרתיים אפשר למצוא באזורים שונים ברחבי תל אביב. כך למשל, תמצאו וילות יוקרתיות באזור צהלה, בנווה צדק, באפקה, ביפו העתיקה, בתל ברוך ועוד.

ומה מחכה לכם בוילות היוקרה האלו?

קודם כל תמצאו הרבה מאוד פרטיות שם.  כאמור, פרטיות במגדלי היוקרה היא די מוגבלת מאחר ואנחנו חולקים את הבניין עם עוד שכנים. אך כאשר אנחנו חיים בוילה יוקרתית בתל אביב יפו אנחנו יכולים, אפוא, ליהנות ממקסימום פרטיות.

בנוסף יש לנו עצמאות מלאה בתהליך קבלת ההחלטות הנוגעות לגורל הוילה שלנו. לדוגמה, אם אנחנו רוצים להחליף חלון אנחנו לא צריכים לדאוג שהוא יעלה בקנה אחד עם החלונות של שאר דיריי הבניין, כי הוילה היא שלנו ואנחנו לא מחויבים לאחידות החזית. אם אנחנו רוצים שמירה, נשלם על שמירה. אם אינינו מעוניינים בשירותי שמירה, לא נשלם עליהם. בניגוד לכך, במגדלי יוקרה אם רוב הדיירים החליטו להביא שירותי אבטחה ושמירה אז נהיה חייבים לקחת חלק בתשלום. אין לנו יכולת תמרון גבוהה, כמו בבית פרטי. בהקשר הזה, אפשר להמשיל את החיים בבניין לחיים בשלטון דמוקרטי, שבו הרוב קובע. ואת החיים בוילה, לשלטון מלוכני – רק בעל הוילה קובע.

כאשר מדברים על וילות בתל אביב אי אפשר שלא לציין גם את יתרון החצר. במגדלי יוקרה סביר מאוד להניח שתהיה חצר קולקטיבית משותפת שדיירי הבניין יכולים לפקוד מתי שמתחשק להם, כי היא גם שלהם. אבל בוילות או צמודי קרקע כמעט תמיד יש גם חצר פרטית. החצר או הגינה הזו היא רק שלכם!

ההיבט הבא שאדבר עליו הוא הפן הכלכלי. מאחר ובשנים האחרונות חלה ירידה בכמות הוילות וצמודי הקרקע שנבנים בתל אביב לטובת המגדלים, אז הוילות היוקרתיות שבעיר הופכות ליותר ויותר נדירות. וכאשר משהו נדיר, מחירו מאמיר. כלומר, גם אם אתם לא רוצים לגור בוילה יוקרתית בתל אביב, יהיה זה חכם להשקיע באחת.

וכאן אנחנו מגיעים לפן נוסף ואחרון והוא הצביון של השכונה ואופייה. נכון להיום יש לא מעט וילות וצמודי קרקע בתל אביב שהם חלק מתוכנית שימור קפדנית ומסודרת. האנשים שמתגוררים בבתים ייחודיים אלו נהנים לא רק מעיצוב חדיש ומבית מאובזר, אלגנטי ומתקדם כי אם גם ממגורים במקום בעל ערך היסטורי אדיר. ולזה, חברים, אין מחיר!

עוברים דירה לתל אביב? אל תשכחו להזמין את צוות לעניין הובלות – המומחים והמקצועיים ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.