| קטגוריות:   |

לעיתים אנשים נמצאים בקשיים כלכליים, עוברים כמה חודשים רעים בעבודה או סתם נתקלים במזל רע, מוגבלים ביכולת התשלום שלהם, ונקלעים למצב של חשבון בנק מוגבל ולכן זוכים במקרים רבים לכתף קרה מצד הבנקים בקבלת משכנתא, ולא זוכים לקנות את הנכס שלו הם מייחלים.

חשבון מוגבל הוא חשבון שמוטלות עליו מגבלות עקב חזרה של צ'יקים וסירובים כאלו ואחרים, הליכים פליליים, סירוב לתת גט ועוד המון סיבות. מספרו של החשבון מפורסם באתר של בנק ישראל במאגר של איתור חשבונות מוגבלים. חשבונות מוגבלים לרוב לתקופה של שנה עד שלוש, במהלכה לא ניתן לתת צ'יקים שיצאו מאותו חשבון וניתנים קנסות רבים. המידע על אודות הגבלת החשבון נשמר במשך שנים רבות, בדומה לרישום פלילי. בנקים רבים נרתעים מחתימה על עסקאות עם לקוחות שחשבונם הוגבל, הנתפסים כגורם מסוכן שעלול שלא להחזיר את הכסף שלווה. הדבר מקשה על בעלי החשבון לקבל הלוואות או כל סוג אחר של אשראי, ועל אחת כמה וכמה משכנתא, שמחייבת יכולת הוכחה של הכנסה קבועה עם כיסוי של כ40% משווי הנכס.

כדי לעקוף מגבלה זו, ניתן לפנות לחברה המספקת שירותי אשראי חוץ בנקאיים, ובכללם משכנתא חוץ בנקאית. משכנתא זו ניתנת ללא כל המגבלות שמטיל בנק גדול על הלקוחות, ניתנת בתנאים גמישים ומאפשרת גם לאנשים שלא שפר עליהם מזלם ונקלעו למצב של הגבלת חשבון הבנק לקבל הלוואה ולהגשים את חלום הדירה. נציין שלרוב הלוואה זו ניתנת בריבית נוחה פחות מזו המוצעת בבנקים גדולים כיוון שגופים כאלו יכולים להרשות לעצמם להתגמש, אבל במצב של הגבלות על החשבון זוהי לרוב האופציה היחידה. האפשרות הקיימת היא משכנתא למוגבלים, בדיוק בשביל אנשים שחשבונם הוגבל ואינם מסוגלים לקבל משכנתא מהבנק. גם אם אירועי החיים הובילו אותך למקום שמונע ממך את הנכס המיוחל.

אנחנו באייל יועצים נעמיד לרשותך צוות אמין, אדיב ומקצועי שיענה לכל שאלה שתתעורר בנוגע לקבלת משכנתא חוץ בנקאית, גם אם חשבונך מוגבל, ונעשה כל שביכולתינו לעזור לך להגשים את החלום ולגור בבית משלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.