| קטגוריות:   |

מה ליניב כהן ולעולם הדוגמנות?

יניב כהן הוא אוהד כדורגל אשר אמנם לא משחק כדורגל בעצמו, אך בעברו, יניב כהן היה מנהל קבוצת כדורגל, הוא ללא ספק אוהד שרוף ולמעלה מכך- האהדה העזה הזאת כלפי קבוצת הכדורגל של יניב כהן היא זאת שגרמה לו להפוך לאחד ממייסדי קבוצת הכדורגל מכבי "קביליו" יפו בתצורתו הנוכחית.

קלישאתי ככל שזה לא ישמע, גם במקרה הזה, אפילו שלא מדובר על שחקן כדורגל מקצועי במשרה מלאה, שמה של דוגמנית לא יכול שלא להיות מוזכר באותה השורה יחד עם שמו, אלא שהפעם אין מדובר על דוגמנית חולפת אשר נמצאת במיוחד לכבוד האייטם הספציפי הזה לצידו של הכדורגלן.

הדוגמנית אשר מוזכרת בנשימה אחת עם איזכור שמו של יניב כהן היא אישתו היפה אילונה. אילונה היא דוגמנית מנוסה שאת קריירת הדוגמנות שלה התחילה כבר בגיל 15, אלה שבבגרותה הכירה את יניב כהן ונישאה לו. למעשה, קריירת הדוגמנות החלה בגיל 15 ונשמכה עד גיל 23- לחתונתם של השניים. בנתיים הספיקה לסיים תואר ראשון, תואר שני ואפילו להתחיל דוקטורט, אך קריירת הדוגמנות לא עזבה אותה לחלוטין.

תחרות היופי באה אחרי שתי לידות, שני תארים ובעל אחד מוכשר במיוחד חוזרת אילונה לקריירת העבר הנוצצת ומנסה שוב את מזלה והנתונים אותם קיבלה מלידה על מסלול הדוגמנות. הפעם אילונה תשתתף בתחרות יופי אשר מיועדת לאמהות.

בשנת 2008 אחרי שנראה כאילו כל חיי הזהר והדוגמנות מאחוריה, והיא כבר עמוק באמהות, חיי המשפחה והזוג

יות עם יניב כהן מחליטה אילונה לנסות ולהפוך את ישראל לזוכה המאושרת של תחרות יופי יוקרתית הנערכת מזה שנים רבות ומיועדות לנשים נשואות. בדיוק כמו מיס עולם, רק לנשים יפהיפיות ונשואות.

יניב כהן , הבעל המאושר כמובן מפרגן לאישתו ומעודד אותה בתחרות. יניב כהן נמצא מזה העשור האחרון יחד עם אילונה ולשניים שתי בנות מקסימות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.