הדום  | קטגוריות:   |

ההדום – הפריט שמזכיר יותר מכל, אולי, כי בעבר עוד היום עבדים ומלכים. אם כסאות סלוניים מרופדים ומפנקים מעניקים תחושת ישיבה של מלכים, ההדומים הם המייצגים את המעמדות הנמוכים יותר. בעבר, שימשו ההדומים להרמת הרגליים על גבי משטח גבוה למנוחה, ולעיתים לטיפולי יופי וטיפולים קוסמטיים שונים בכפות הרגליים.

העידן הפוסט מודרניסטי מביא עימו משמעויות חדשות לכל פריט שתחום הגדרתו היה ברור ותחום עד כה. ההדום, ששימש את בני המלוכה ואת המעמדות הגבוהים הוא כבר לא בן לוויה של כסא מהודר. אם בעבר היה הדום מייצג את שפלות הרוח ואת המעמדות הנמוכים הרי שכיום יש להדום מעמד עצמאי, אישיות וזהות מפותחת ועשירה משלו.

למעשה, נדמה כי מדובר בתחיית ההדומים. אינספור עיצובים ממגוון סגנונות שוטפים את חנויות העיצוב ומפתיעים את חובבי האסתטיקה והרה-פרספקטיבה בכל פעם מחדש. נדמה שאין מי שיעצור את שטף ההדומים המגיע לחנויות השונות, ובינינו – מי בכלל רוצה. הדומים נפתחים והדומים קבועים, הדומים ממתכת והדומים מבדים ייחודיים ומעניינים – עיצוב הבית מעולם לא היה עשיר יותר. במה תורמים לנו ההדומים?

יצירת תחושת ביתיות

אם גם הבית שלכם גדול ואתם מרגישים שאתם הולכים בו לאיבוד – הדומים הם הרהיט המתאים ביותר למילוי חללים ריקים תוך יצירת אווירה ייחודית במרחבים אלו. כל הדום שתבחרו ימלא את החלל הריק וישלים את העיצוב הקיים בבית, תוך שהוא מעניק תחושת חמימות וביתיות. היותם רהיט פשוט ולא מתיימר הוא מה שהופך אותם לכה אהובים.

אחסון ואירוח

תודות לקידמה ולטכנולוגיה אנחנו זוכים ליהנות ממגוון עצום של הדומים ייחודיים המהווים לא רק אלמנט אסתטי, אלא לא פחות מכך רהיט המגביר את הפונקציונאליות והיעילות בעיצוב הבית. הדומים נפתחים לספות ולמיטות מאפשרים הלנות אורחים לא צפויים, יצירת מקומות לינה נוספים ומקומות ישיבה – כאשר ההדומים סגורים. כמו כן, מהווים הדומים נפתחים רבים מקום אחסון מצוין למצעים, עיתונים ושאר חפצים נדרשים.

שילוב הדומים נפתחים והדומים בעיצובים ייחודיים בבית מעניק לו מראה עשיר וביתי, מפנק ומלא באלמנטים חיוניים ומלאי חיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.