| קטגוריות:   |

פרגולות עץ זה דבר נפלא בפרט בתקופת הקיץ החמה והלוהטת שבאה עלינו לטובה אי"ה.
למה לדעתכם חשבתי לכתוב על הנושא של פרגולות? ודאי אתם חושבים שכנראה הסתימו נושאי השיחה בעולם לדיבור ולהבעה בעל פה מלבד לכתוב על פרגולות עץ. ( אגב, אולי זה לא מספיק קשור לנושא של פרגולות עץ אך חשוב לציין תמיד, אם אין על מה לדבר עדיף לשתוק או לשתות מים כי אז ודאי לא אומרים שטויות..)

פרגולות בבתי הארוחה וצימרים

כל צימר שמכבד את עצמו מציג בקטלוג התמונות שלו את מראה הבית מבפנים ובחוץ. עובדה זו מקלה מאוד בבחירת מקום החופש לנופשים.
פרגולת עץ היא בין הדברים היותר מושכים אנשים כדי לבוא וליהנות מן ימי החופש. הפעם מתחשק לי לספר לכם מה קרה לי באחד הפעמים בו יצאנו עם בני בתינו לחגיגת בין הזמנים.

זה היה ישוב צפוני טובל בירק ועצים מלבלבים, תכלת נראה בכל מקום, פרגולות עץ נחו להם במפתני הבתים. זה היה נראה משהו חלומי שעומק להגשים לנצח….  הגענו עשרה נפשות לישוב התחלקנו לשני צימרים יפיפים, צימר למבוגרים, השני נוער וילדים, כולם היו שמחים עד השמים ריח משכר היה באוויר, הנפש צמאה להתפרק ולאסוף כוח חדש לימים הבאים עלינו לטובה.

פרגולות, לא לטיפוס.

אחי הקטן הוא מהטיפוסים שמתחברים עם כל אדם שבא במגע איתם, הוא סקרו עד אימה לבדוק כל מקום חדש ולעדכן ראשון על דברים שלא ידענו עליהם, תמיד עם יד רחבה לעזור ועוד משהו שובב ענק… זה היה בלילה הראשון כולנו היינו עייפים אחרי רכיבה על סוסים ושחיה בבריכה. מה שרצינו לראות היה זה רק מיטה אחת עם כרית נפוחה ורכה.

תוך כדי נמנום ראשון אנחנו שומעים חבטה נוראית, מה קרה? אחי חמד לו לצון כבר שעות רבות במחשבתו לעלות על כמה פרגולות עץ שהיו במקום הוא רצה לחוש איך מרגישים שם למעלה, כיצד מורכבים קרשי העץ. הוא התחיל בטיפוסו על הפרגולה כאשר כולם כבר היו במיטות, הן אז ודאי אף אחד לא יעצור אותו ממלאכתו החשובה…

הסוף הוא שרצנו איתו לבית חולים זיו שבצפת כיוון שהוא איבד לרגע את הכרתו מעוצמת הנפילה על גבי הפרגולות… לומר שזה היה נעים – זה לא בדיוק נכון, אך בחסדי השם המרובים, פלא של ממש לא היה אפילו נזק קל.

פרגולות עץ – הפעם זה היה קצת מכוון שונה, ממבט של ילד צעיר וחכים..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.