| קטגוריות:   |

אירועים לימי הולדת וחגיגות מיוחדות

ימי הולדת מיוחדים, טיולים יוצאי דופן ושלל נסיבות שונות מהוות הזדמנות ליום אירועים בצפון. כמה נפלא לשלב ביום כזה ארוחה שונה, יוקרתית וטעימה בביסטרו מקסים. ביסטרו אדלה מזמן לכם יום אירועים בצפון שלא תשכחו.

חוגגים יום הולדת לסבתא? בר-מצווה לבן? ימי הולדת מיוחדים, לאנשים מיוחדים, חוגגים במקומות מיוחדים. יום אירועים בצפון בשילוב טיול וארוחה הוא דרך מיוחדת ומרגשת לחגוג ימי הולדת לאנשים שחשובים לכם. בין אם מדובר ביום הולדת 80 לסבא, 50 לאימא או בר מצווה לבן, אירועים בצפון הם דרך נפלאה לחגוג שמחה משפחתית. אירועים בצפון יכולים לכלול טיול מודרך באתרים היסטוריים, ביקור באתרים מעניינים בגליל או בקרבת הים. למעשה, אין כמעט גבול למה שאפשר להכניס לתוך יום אירועים בצפון. חבל הארץ הצפוני במדינתנו הקטנה כל כך יפה וגדוש שכיות חמדה, שרק צריך להקשיב ללב ולחשוב איך רוצים לבלות יום כזה של אירועים בצפון. ובכל מקרה, בין אם בחרתם בהליכה מאומצת או ביום כיף קליל, לאכול הרי צריך. ומכיוון שמדובר ביום הולדת מיוחד, לא תוכלו לפספס ביקור בביסטרו אדלה. המקום המכיל 120 מקומות, יאפשר לכם לנצל את היום הזה עד תומו בהנאה שלא תפסח על בלוטות הטעם והחך. תוכלו להזמין מראש את המנות מתוך התפריט המשובח ולהתאים אותן לטעם שלכם. השירות שתקבלו יהיה כולו בשבילכם, פרטי לגמרי וכתוצאה מכך היחס שתקבלו יהיה אישי ומוקפד. כמובן שתוכלו לשלב הקרנה של מצגת ולשתף את בני המשפחה בנקודות ציון מרגשות מחיי בעל או כלת השמחה.

מסיבה חגיגית לכל אירוע באווירה אינטימית

אינכם מוכרחים לבקש לסגור את הביסטרו ולהזמין כל כך הרבה אנשים. ביסטרו אדלה מציע לכם דרך לבלות אירועים בצפון במסגרת חמימה ואינטימית, בקומה העליונה של הביסטרו Adela Upstairs. הקומה מכילה עד 50 מקומות ישיבה ואתם זוכים לתפריט ולמטבח הנפרדים מאלה של המסעדה הראשית, וכמובן ליחס אישי ואיכותי המגיע רק לכם. באם אתם מבקשים לציין אירוע קטן עוד יותר למספר מצומצם של אנשים, הזמינו מראש את חדר ה VIP ותחגגו בדיסקרטיות ואינטימיות הראויים לתואר הזה.

אירועים בצפון חוגגים בביסטרו אדלה בכל אווירה שתרצו ליצור, בכל גודל של אירוע שתבקשו לכם, ביסטרו אדלה יאפשר לכם לעשות זאת. אירועים באדלה המשלבים ארוחה יוקרתית, עם או ללא טיול מקדים, חוגגים רק בביסטרו אדלה, העוזר לכם לתפור את האירוע המתאים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.