| קטגוריות:  , |

עם עלית המודעות לנזק הרב של חומרי הדברה למיניהם, נפוץ הביקוש לביצוע הדברה ירוקה. הדברה זו עושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד ואינה גורמת שום נזק לאנשים שחיים בסביבה הביתית.

 

הגדרת הדברה ירוקה

הדברה ירוקה נחשבת כסוג של הדברה שמנוטרלת מכל חומרי הדברה כימיים. היא נמנעת מלעשות שימוש בחומרים מסוכנים ומעדיפה את ההדברה הטבעית. הדברה ירוקה עשויה מחומרים על טהרת הטבע, אין בה נזק ולא גורמת תופעות לוואי. במקרה הצורך נעזרים במכשירי אלקטרוניקה להתמודדות מול חרקים ומזיקים כדי שלא לעשות שימוש בחומרים רעילים.

כדאי לדעת כי בעולם הצומח ישנם הרבה חומרי הדברה טבעיים שמתאימים לשימוש נגד זוחלים ומכרסמים למיניהם, אפשר בהחלט לנצל את האפקט הטבעי כדי להתמודד טוב מאד מול מזיקים שונים.

 

למה טוב הדברה ירוקה?

ידוע כי חומרי הדברה כימיים עלולים לסכן בני אדם. לא מעט  מקרים קרו בעבר בעקבות שימוש בחומרי הדברה אלו שהביאו לתוצאות הרות אסון. אנשים שאינם מיומנים אסור להם לעשות שימוש עם חומרי הדברה, ולצערנו לפעמים מגיעים החומרים אל אנשים חובבנים שלא מנוסים בתחומם.

זאת ועוד, שימוש עם חומרי הדברה מסוכנים מצריכה הערכות מקדימה: יש לפנות את השטח המטופל ולדאוג שילדים קטנים או פעוטות יסתלקו מן האזור לזמן מה. צריך להוציא כלים מן הארונות ואסור להשאיר מאכלים בסביבה, זה דורש התארגנות רצינית עד לפינוי הבית למשך מספר שעות או יממה

עם הדברה ירוקה הכל הרבה יותר פשוט, אפשר לעשות הדברה ולהשאר לגור בבית ללא שום חשש.

 

דרשו הדברה ירוקה

אם אתם זקוקים לבצע הדברה נגד מול חרקים או מזיקים למיניהם אל תהססו לבקש מן המדביר לבצע הדברה ירוקה בביתכם. יש לכם ילדים קטנים? המטבח שלכם מלא במוצרים? חבל לסכן דברים כה יקרים בגלל חומרים שאינם בטיחותיים. רק הדברה ירוקה יבטיח כי האויר נשאר נקי ומטוהר ללא שום חשש. אתם תוכלו להתפטר מן המזיקים והבית ישאר נקי ובריא כל כך.

כדי להצליח לאחר הדברה ירוקה במאת האחוזים יש לקבל הדרכה נכונה, למניעת הישנות התופעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.