| קטגוריות:   |

שירותי הובלות בנהריה זה תחום יחסית מצומצם מבחנת ההיצע אבל מאוד איכותי ברמת השירות. על מנת לאתר שירותי הובלות בנהריה מספיק לסור אל מרכז העיר על מנת לראות בעיניים את ספקי השירות השונים. אלא שלעיתים עבור שירותי הובלות בנהריה יש צורך בפנייה והתקשרות עם ספקים מחוץ לעיר. ישנם ספקי שירות של הובלות מאזור חיפה והקריות שמספקים גם מענה עבור הובלות בנהריה. ההחלטה האם לפנות לספקי הובלות בנהריה עצמה או מחוף לעיר קשורה לאופי וסוג ההובלה שעומדת על הפרק. מבחינת הספקים של שירותי הובלות בנהריה שגם ממוקמים בעיר עצמה, רובם ככולם מספקים שירות מקצועי ואדיב למדי. המוניטין שיצא למובילים המקומיים בנהריה הוא של מקצוענים ללא דופי. בגלל שמדובר בישוב קטן יחסית שבו כולם מכירים את כולם, אז גם המובילים מגלים הרבה יותר נדיבות ממה שנהוג לצפות ממובילים בשאר אזורי הארץ.

שירותי הובלות בנהריה

הובלות בנהריה זאת הגדרה מאוד כללית וגורפת. ברוב המקרים מי שמציע שירותי הובלות בנהריה למעשה מספק שירות לכל אזור הגליל המערבי. בנוסף, מי שממוקם באזור חיפה והקריות, מציע בין השאר גם שירות של הובלות בנהריה. יתרה מכך, בהרבה מקרים, בגלל המיקום הייחודי של העיר על קו הגבול הצפוני של המדינה, כשמדברים על הובלות בנהריה הכוונה לנקודה אחת מתוך השתיים שביניהם מתבצעת ההובלה. כלומר, כשמדברים על הובלות בנהריה הכוונה להעברת סחורה מנהריה לעיר אחרת או מעיר אחרת אל נהריה. או אז מתחילים לערוך השוואת מחירים בין המובילים מנהריה לבין המובילים בנקודת היעד השנייה. מי שבאמת מתכוון לשכור שירותי הובלה וידבר בישירות ובכנות עם המובילים בנהריה, יכול להיות סמוך ובטוח כי הוא יקבל הצעת מחיר הגונה. הישירות והכנות הם מאפיינים של המובילים המקומיים מזה עשרות שנים. אמנם הדורת התחלפו אבל האופי והזהות נשארו.

הובלות בנהריה רבתי

מבחינת השטח שתחת תחום השירות שלהם, שירותי הובלות בנהריה מכסים את כל הגליל המערבי ואפילו חלק מהגליל העליון. הספקים של שירותי הובלות בנהריה זמינים ומוכנים לקבל כול קריאת שירות במרחב הצפוני של מדינת ישראל. מבחינה היסטורית, שירותי הובלות בנהריה מילאו תפקיד חשוב בימי מלחמת העצמאות עת העיר הייתה מנותקת משאר המדינה. באמצעות שירותי הובלות בנהריה הצליחו להבריח סחורה אל ומחוץ לעיר הנצורה. אמנם כיום אין כל קשר בין אלו שמספקים שירותי  הובלות בנהריה לבין אלו שסיפקו אותם בימי קום המדינה, אבל המורשת ממשיכה לשמש השראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.