| קטגוריות:   |

תקופת הקיץ היא תקופת השיא של כל חברות ההובלה. בתקופה זו, ובפרט בחודשי החופש הגדול, אנשים רבים מעדיפים לעבור דירה, ולכן הביקושים לשירותי הובלות גדלים בעשרות אחוזים. בחודשים אלו כל סבל בחברת הובלות נדרש לעבוד מסביב לשעון, מצאת החמה ועד רדת החשיכה, כדי לעמוד בביקושים הרבים. ומכיוון שמלאכת ההובלה היא בעיקרה עבודה פיזית, אין זה פלא שסבלי הובלות רבים מתעייפים, נשחקים ואף נפצעים במהלך עבודתם תוך זמן קצר. למרבה המזל, הובלות מנוף הצליחו להקל לא מעט על עבודתם וגם להפוך את תהליך ההובלה ליעיל ולמהיר יותר.

הובלות מנוף – המנוע שמחליף את כוח הזרוע

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בתחום ההובלות המצאות טכנולוגיות פטרו את האדם מלהשתמש בכוח הזרוע כדי לבצע פעולות רבות. המצאת המנופים, ובעקבותיה כניסתו לשימוש של מנופים בתחום ההובלות, הפכה את מלאכת הסבלים לקלה, למהירה וליעילה מאין כמוה. למעשה, הובלות המנוף חוללו מהפכה של ממש בתחום ההובלות.

את היתרונות הבולטים של הובלות המנוף ניתן לראות במספר מישורים עיקריים:

  • הקלה על עבודת הסבלים – בעבר נאלצו הסבלים לסחוב כל דבר על גבם: ספות, מיטות, מקררים, מכונות כביסה ושאר חפצים גדולים וכבדים. כיום, הובלות המנוף מאפשרות להם לצמצם את המאמץ הפיזי בעבודתם ולהיעזר במנופים כדי להעביר את אותם חפצים כבדים. לעובדה זו יש חשיבות רבה גם במניעת פציעות ומחלות בטווח הארוך (כמו פריצות דיסק, כאבי גב כרוניים וכו').
  • מניעת נזקים לרכוש – כל סבל נתקל על בסיס יומיומי בחפצים גדולים שפשוט לא עוברים בפתח הדלת, או שאינם נכנסים למעלית. כל ניסיון להעבירם כרוך בסיכון לגרימת נזקים לרכוש (כמו שפשופים ושריטות, הן לפריט עצמו והן לקירות, למשקופים, למעלית וכו'. הובלות מנוף פותרות את הבעיה הזו, שכן הן מאפשרות להעביר חפצים גדולים דרך חלון או מרפסת. זאת ועוד, כשחפצים מאובטחים על גבי המנוף, הסיכוי שהם יפלו או יינזקו קטן יותר בהשוואה לסבל שסוחב אותם על גבו. ליתרון זה יש חשיבות הן ללקוחות והן לחברת ההובלה. הלקוחות לא נאלצים להחליף או לתקן ציוד שניזוק, וחברת ההובלות לא נאלצת לשלם פיצוי כספי ולספוג פגיעה במוניטין שלה.
  • הקלה על שאר הדיירים בבניין – כששכן בבניין מגורים משותף עובר דירה, כל דיירי הבניין סובלים: המעלית תמיד תפוסה, סבלים מתרוצצים במדרגות, חפצים חוסמים את דלת הכניסה, יש רעש תמידי בחדרי המדרגות וגם לא מעט לכלוך. עם הובלות מנוף ניתן לחסוך כל זאת מהדיירים. הובלות המנוף מתבצעות דרך החלק החיצוני של הבניין, כך שמרבית הרעש והלכלוך נחסכים מרוב הדיירים. כמו כן, עם הובלות מנוף המעלית לא "מולאמת" לטובת מעבר הדירה למשך כל היום, והשכנים לא נאלצים לסבול מבעיות גישה בחדרי המדרגות.

לסיכום, הובלות מנוף הפכו את תהליך מעבר הדירה לקל, מהיר, יעיל, חסכוני ונעים יותר: הן עבור הסבלים, הן עבור הלקוחות שעוברים דירה והן עבור שכניהם. אולם בטרם תמהרו להזמין שירותי הובלות עם מנוף, עליכם לוודא שאכן למנוף יש גישה אל דירתכם ושיש לכם חלון גדול או מרפסת שדרכם ניתן יהיה להעביר את כל הציוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.