| קטגוריות:   |

האם חשבתם פעם, איך זה להיות מאמן? ולא מאמן כושר? אני יודעת שהמחשבה הראשונה שלנו היא: לי זה לא מתאים, עזבו אתכם, אני מתוסבך יותר מידי.. אבל יש לי הפתעה, דווקא בגלל שאתה מתוסבך זה יכול לעזור! לא מאמין? הנה הפרטים.

לימודי אימון אישי

לימודי אימון אישי, הינם לימודים מקצועיים ביותר בהם לומד התלמיד כיצד להפוך למאמן אישי הלימודים דורשים הרבה מאוד, יותר מכל סוג לימודים אחר משום שלימודי אימון אישי, נכנסים לתוך נבכי הנפש, וכדי ללמוד את נבכי הנפש צריך להסתכל הרבה בנפש, כך יוצא שכל אחד שלומד קורס אימון אישי הופך לכמה חודשים להיות מאמן אישי לעצמו, כי הדוגמא הכי טובה שיש לו, זה את עצמו. איזה עוד נבכי נפש יש לו שהוא יכול להכיר כל כך מקרוב?

הכשרת מאמנים

הכשרת מאמנים – בפעם הראשונה שניתקלתי במושג הזה, הייתי לגמרי בהלם. משום מה חשבתי שמי שעושה אימון אישי פשוט נולד אם אופי מסויים, ואוזן קשבת.. לא חלמתי שזה משהו שאפשר ללמד, התלהבתי מאוד כי עברתי מעבודה לעבודה כבר הרבה זמן והחלום האמיתי שלי היה לעזור לאנשים, אבל מה לעשות שצריך פרנסה? כי בלי אוכל אי אפשר לחיות, אז יש אוכל פיזי ויש את האוכל שהנפש צריכה וזה האוכל של הנפש. האוכל הזה הוא יחס וסיפוק. כי בלעדיהם אי אפשר להסתדר בחיים.

פניתי למפרסמים ומהר מאוד גיליתי כי התחום מתאים לי בצורה לא רגילה, וכך עם כישורים וניסיון חיים, למדתי לימודי אימון אישי בצפון ומיום ליום גיליתי כמה החיים שלנו מורכבים וכמה חשוב לדעת כיצד לחטט בנפש האדם, וכמה מהר אפשר לפצוע אותה, או לעשות בה נזקים בלתי הפיכים ח"ו..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.