| קטגוריות:   |

ארגון או עסק עומד בפני קשיים רבים, עליו לדאוג להיות רווחי והוא צריך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. בכול ארגון ישנם אנשים שיש להם תפקיד מפתח בהצלחת הארגון ואלו הם עובדיו של הארגון. ללא העובדים ומבלי שיבצעו את תפקידם בצורה איכותית הארגון לא יצליח לשרוד ולהרוויח הרבה כסף. העובדים משפיעים על כל פן בעסק והם קובעים האם הארגון יצליח או יכשל. אך אם תפקידם של העובדים חשוב, הרי תפקידם של המנהלים חשוב לא פחות ויש שיגידו אף יותר. בכלל נראה כי תפקידם של המנהלים הוא הקשה ביותר בכול הארגון. המנהלים עובדים הכי הרבה זמן במהלך היממה האחריות שלהם היא עצומה והם צריכים לדאוג לעובדים שיבצעו את תפקידם כפי שצריך. על כן כול ארגון שרוצה להצליח צריך להשקיע במנהלים שלו ולעשות זאת בצורה האיכותית ביותר שיש.

שולחן מנהלים – הבסיס להצלחה של מנהלים

השקעה במנהלים יכולה לבוא בצורות רבות, אך אחד הדברים החשובים ביותר לכול מנהל הוא הסביבה בה הוא יושב. ככל שהסביבה של המנהל יותר בטוחה כך הוא משדר עוצמה גדולה יותר לעובדיו וכך העובדים רואים בו דמות יותר חזקה. בגלל זה כל מנהל צריך שיהיה לו שולחן מנהלים איכותי. שולחן המנהלים הוא דוגמא לכך שאנחנו צריכים להשקיע רבות במנהלים בכדי שהם ישדרו לעובדים שלהם עוצמה וכך לעובדים שלהם יהיה ביטחון מלא באיכות העבודה של המנהלים. כמובן שלצד שולחן המנהלים אנחנו צריכים לדאוג לדברים נוספים פחות מוחשיים וזאת בכדי שהמנהל יקנה לעובדיו תחושת ביטחון.

כיצד מנהל יכול להקנות תחושת ביטחון לעובדיו?

תחושת ביטחון של עובדים במנהל היא דבר חשוב ביותר ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו מתלבטים באיזה מנהל לבחור. בכדי להקנות לעובדים שלנו תחושת ביטחון טובה כמה שיותר אנחנו צריכים שהמנהל יהווה דוגמא אישית לעובדיו. ככל שהעובדים יראו כי המנהל עובד בצורה אינטנסיבית וככל שהוא ידבר אל העובדים בגובה העיניים כך הביטחון של העובדים במנהל יגבר. על כן אנחנו צריכים לדאוג כי גם דברים פיזיים יהיו למנהל וגם תכונות אישיות ברמה הגבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.