| קטגוריות:   |

 אדלה ביסטרו בר ומסעדה בניחוח צפוני.

יש טיולים שאנחנו זוכרים בזכות האנשים שהיינו איתם, יש כאלה שנחרתים בזיכרון שלנו בעקבות מסלול יוצא דופן וישנם אלה אשר פגשנו בהם מקום נפלא להשבעת רעבוננו. כזה הוא ביסטרו אדלה, מסעדה בצפון שאין שנייה לה מבין מסעדות בצפון.

בכל תחום המסעדות בצפון ובמיוחד מסעדות ביסטרו – אין מתחרות לביסטרו אדלה החך הישראלי עבר שינוי בעשרים השנים האחרונות, הודות לנסיעות מרובות לחוץ לארץ. ישראליים יודעים שהם יכולים לקבל ארוחה טובה המוכנה ממיטב מוצרי הגלם הקיימים, מירקות ועשבי תיבול, במגוון צורות בישול וברמה איכותית שאינה נופלת ממסעדות יוקרה באירופה ובניו יורק. זו הסיבה שבתל אביב ובירושלים אנחנו עדים להקמתן של מסעדות חדשות מסוגים שונים ולהמון רב שנהנה מהן. אבל גם כשמטיילים, החשק הוא לאכול היטב וליהנות גם מהפן הקולינרי, לא רק ממראה העיניים ומהשלווה שבמקומות המרוחקים יותר. יש אפשרות לסעוד בקרב מסעדות בצפון שהן אותנטיות ופשוטות אבל לפעמים נרצה גם להתפנק ולסעוד במסעדה איכותית כשאנחנו מחפשים מסעדות בצפון. מסעדה בצפון שעונה על הדרישות הללו היא ביסטרו בר אדלה. מבין רשימת מסעדות מומלצות בצפון אין ספק כי היא ניצבת במקום הראשון, מבחינת תפריט, אווירה והערך המוסף שהמסעדה מספקת. אז כשחושבים על מסעדות בצפון נוסעים לביסטרו אדלה, הניצבת בראש רשימת מסעדות מומלצות בצפון.

מה עושה את ביסטרו אדלה למובילה ברשימת מסעדות מומלצות בצפון

ביסטרו אדלה הוא מסעדה בצפון שחושבת איך להנעים את השהות שלכם בה. התפריט עשיר ומציע מגוון מנות העונות על טעמים שונים. על המנות אחראי שף מיומן אשר מרכיב לכם גם מנות וקינוחים משתנים, לשם ההפתעה והתענוג. אין תענוג גדול מביסטרו אדלה כשמחפשים מסעדות בצפון. אבל ביסטרו אדלה הוא לא עוד מסעדה בצפון. המסעדה מהווה גם אתר לאירועים שאתם יכולים לערוך באופן פרטי משום שהמסעדה יכולה להיסגר לבקשתכם. הזמינו עד 120 אורחים – משפחה, חברים או קולגות לעבודה, ואכלו בהנאה ובתאווה. תוכלו ליהנות משירות עוד יותר אינטימי וחם ומאווירה עוד יותר יוקרתית בקומה הפרטית העליונה המכילה עד 50 מקומות ישיבה, המכונה במקום Adela Upstairs. המקום מציע לכם שירות ייחודי בקרב מסעדות בצפוןוהוא חדר VIP המשרה בשבילכם אווירה יוקרתית, אינטימית ודיסקרטית. בחדר הזה תוכלו לערוך ארוחות קטנות לצד פגישות עסקים חשאיות. החדר מאובזר בעזרי מולטימדיה המאפשרים לכם לחבר את המחשב הנייד ולהציג מצגות.

שמרו על קשר עם מסעדה בצפון ביסטרו אדלה – העומדת בראש רשימת מסעדות מומלצות בצפון בכל טיול שלכם צפונה כשמתחשק לכם לסעוד אצל מסעדה בצפון, בואו לביסטרו אדלה. לא חשוב באיזו שעה תגיעו, יחכו לכם מנות מתאימות לשעה שתגיעו: ארוחות בוקר, ארוחות עסקיות, מנות עיקריות ומנות ביניים וכמובן קינוחים מעלפים. מסעדה בצפון ביסטרו אדלה הוא התמצית של העונג בעולם של  מסעדות בצפון. אל תשכחו לברר מה ההרכב המוזיקלי שיופיע בפניכם בכל חמישי בערב. ההנאה המובטחת היא מה שממקמת את ביסטרו אדלה בראש הרשימה של מסעדות מומלצות בצפון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.