| קטגוריות:   |

כמה פעמים הסתכלתם על סביבת המגורים או העבודה שלכם והרגשתם אי נוחות נוכח הלכלוך הרב? אנו מציעים לכם להתרשם ממגוון השירותים העצום שיש לחברת שירותי שלמה להציע בעבורכם, ובכך ליהנות מסביבה נקייה ובריאה, תוך כדי קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע העבודה באופן חד פעמי או קבוע.

שירותי שלמה – ניקיון הבית שלכם חשוב לנו

הבית בו אתם מתגוררים הוא המקום בו אתם וילדיכם מבלים את מרבית הזמן, אוכלים וישנים בו ולכן ישנה חשיבות רבת מעלה לניקיון הבית וסילוק כלל החיידקים והאבק המצטברים בו במהלך השבוע.

אנו מציעים לכם לבחור בשירותיה של חברה מתקדמת ואמינה, המעסיקה עובדי ניקיון מקצועיים על בסיס קבוע, ולכן מאפשרת לכם לקבל ידע וניסיון מקצועי רב שנים, תוך כדי שימוש במיטב האבזור וחומרי הניקיון המובילים כיום בעולם.

שירותי שלמה – הבניין שלכם צריך להיות הרבה יותר נקי

הבניין בו אתם מתגוררים יכול להפוך לפנינת חמד אמיתית, אם רק תדעו כיצד לשמור עליו, ולא לתת לכלבי השכנים להפוך אותו לבית השימוש שלהם, לסלק במהרה את שאריות הלכלוך של השכנים ולבצע באופן מקצועי ניקיון חניון משאריות שמן וחול.

חברתנו מציעה ללקוחותיה שירותי אחזקה בניין מתקדמים, הכוללים את שירותיו של מנקה מקצועי המבצע ניקיון תדיר ואיכותי של לובי הבניין והקומות השונים, ניקיון חלונות הלובי, ניקיון חניון וחדרי מדרגות ויעניק לכם תחושת טיפוח ויופי בכל פעם שאתם מגיעים הביתה.

אנו ממליצים לכם לבחור בשירותיה של חברה איכותית לאחזקת הבניין וזאת כדי להימנע מיחסי עובד מעביד מול המנקה, אפשרות למנקה מחליף כאשר העובד חולה או שישנו חוסר שביעות רצון, אפילו הקטן ביותר משירותיו.

שירותי שלמה – ניקיון העסק שלך הוא הפנים שלך בפני הלקוחות

לקוחותיך מתרשמים בראש ובראשונה מסביבת העבודה בה אתה פועל, כיצד תוכל לשדר ללקוחותיך יוקרה, אמינות ורצינות בביצוע עסקים כאשר המשרד נראה כאילו לא נוקה מאז תחילת שנות האלפיים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל נושא, וזאת בכדי להתרשם ממגוון שירותי הניקיון המקצועיים והאיכותיים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו לאורך השנים, ובכך תוכלו להשיג לעצמכם את הניקיון המושלם מבלי לקרוע את הכיס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.