| קטגוריות:   |

עסק מצליח חייב לשלוט בחלוקת משאביו, חייב לבנות את התוכנית הטובה ביותר לביצוע הפרוייקטים והמשימות שלפניו, לנטר את התקדמות ולהתאים את התוכניות למציאות משתנה, עסק מצליח חייב לדעת כיצד עבדיו מנצלים את זמן העבודה וכמה זמן הם עובדים באמת, ידיעה זו חיונית מכמה סיבות, על מנת שבעל העסק ידע שיש יחסי יושרה תקינים בינו לבין עובדיו ושכספו לא נשפך לשווא, על מנת שידע אם תוכנית העבודה שנבנתה לעמידה ביעדים אכן עובדת כהלכה והאם היא משיגה את יעדי הביניים בדרך להשלמת המשימה. על מנת שחישוב שכר העובדים יהיה מדוייק ויביא לתשלום אמת על פי שעות אמת. אך לשעון הנוכחות הרגיל יש בעיה, הוא מאפשר החלפת תווי עובדים בין העובדים השונים וכך מאפשר בכול זאת רמייה והתפתץחות תרבות רמייה במקום העבודה, באמצעות החלפת התווים עובד יכול לרשום עובד אחר ולהיפך וכך יכולים שניהם להרוויח למרות שלא עבדו את שעותהם הרשומות. עתה יש לכך פתרון- שעון טביעת אצבע.

שעון טביעת אצבע מוודא נוכחות

שעון טביעת אצבע או שעון נוכחות ביומטרי בשם נוסף הוא שעון שבא לוודא שהעובד בבטחון מוחלט אך נמצא או עזב את מקום העבודה, את טביעת האצבע בלתי אפשרי להחליף והיא יחודית לכול אדם, שעון טביעת אצבע דורש מהעובד להעביר את אצבעו ולאחר זיהוי רושם את כניסתו או יציאתו, כך שיקוף המכשיר את שעות העבודה של כול עובד ועובד הוא שיקוף אופטימלי של תנאי האמת. שעון טביעת אצבע משחרר את העסקים מדאגה של הזרמת כספים  לשווא ומרמיית עובדים.

סוגים שונים

ישנם סוגים רבים ומקשת מחירים רחבה בשוק של שעון טביעת אצבע, מומלץ לקנות שעון טביעת אצבע איכותי שיאריך ימים ולא יסבול מבעיות קריאת טביעות האצבע, בעיות נפוצות בקריאת טביעת אצבע של עובדים נובע מסנסור מלוכלך או מאצבעות סדוקות, כדאי לקנות שעון טביעת אצבע שלו סנסור חדש וברגישות גדולה  יחסית שמסוגל לקרוא ברזולציה גבוהה את טביעות האצבע, כך תמנע מהעובדים הטירחה שבהעברת האצבע מספר רב של פעמים במקום רק פעם אחת בכול פעם. כשהעובדים מעבירים את אצבעם שוב ושוב יכול להצטבר ליכלוך ומפגע חיידקי על השטח הקולט, לכן כדאי לרכוש מכשיר שמצוייד בסטליזטור שינקה את איזור המגע וישמיד בו את החידקים המזיקים, ומומלץ לקנות שעון טביעת אצבע שהוטענו אליו האלגורתמים החדשים ביותר על מנת להבטיח פעולה מיטבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.