| קטגוריות:   |

בעידן שבו אנחנו חיים בעומס רגשי וקוגניטיבי בל יתואר, כל הנושא של ניהול מקבל משמעויות חסרות תקדים. ניהול זמן, ניהול משימות, ניהול החלטות וניהול הפרויקטים בחיינו במקצועיים והאישיים כאחד.

לניהול פרויקטים אישיים עוד לא ממש חשבנו על תוכנה מתאימה, שתשקף את האופי והמאפיינים שיש לפרויקטים כאלה, אבל כן חשבנו, עבדנו, עמלנו ופיתחנו תוכנה לניהול פרויקטים עסקיים. כבר שמענו גם על לקוחות שהחליטו להסב את התוכנה הזו לחייהם האישיים, אבל על זה אנחנו פחות לוקחים אחריות. אנחנו כן יודעים להגיד בוודאות שמדובר בתוכנה יחידה במינה, שנותנת מענה לעסקים מבוססי פרויקטים, קטנים כגדולים, ובנויה באופן שהפרויקט נפרט לפרוטות קטנות עד שניתן לאמוד את העלות האמיתית שלו לעומת העלות המשוערת שאנחנו מעריכים בתחילתו, כולל משך הפרויקט, כוח האדם הנדרש כדי להשלים אותו על הצד הטוב ביותר, מספר השעות שהוא צורך ובלתי צפויים למיניהם שאנחנו לרוב לא לקוחים בחשבון בתחילת הפרויקט, ולכן גם לא מתמחרים אותם. ברוב המקרים תופתעו לגלות שהערכת המחיר שאתם נותנים לפרויקט טרם יציאתו לדרך, נמוכה בהרבה מהערכת המחיר שהייתם נותנים אילו הייתם עוקבים אחר פרויקטים באופן מדויק וממוחשב.

אז מה בדיוק עושה תוכנה לניהול פרויקטים שאנחנו לא יכולים לעשות בעצמנו באופן כה מדויק?

א.      לפני הכל היא חוסכת זמן ארוך ויקר שאנחנו משקיעים באדמיניסטרציה כדי לאסוף נתונים, לכתוב אקסלים, לעקוב אחר תהליכים ולהסיק מסקנות.

ב.      היא משפרת את השליטה בפרויקט עד הפרטים הקטנים ביותר, ולכן גם ברווחיות שלו.

ג.       היא מציגה בפנינו את הנתונים כך שהיא מאפשרת לנו לקבל החלטות מבוססות יותר ומושכלות יותר בפרויקטים הבאים.

למה לי תוכנה לניהול פרויקטים עכשיו?

בעידן הכה תחרותי ואינטנסיבי שבו אנו חיים, עלינו להשתמש בכלים העומדים לרשותנו כדי להישאר בתחרות, להתמקם בה כך שנוכל להתפתח ולצמוח ולהגדיל רווחים כל הזמן.  כדי שזה יקרה, עלינו להתייעל כל הזמן, איפה שאפשר ובמה שאפשר. תוכנה לניהול פרויקטים מעמידה בפנינו אפשרות יוצאת דופן להתייעלות, שגם מקלה מאד על העבודה היומיומית ומפנה אותנו להתעסק בפרויקט עצמו במקום בפרטים שסביבו.

התוכנה לניהול פרויקטים מבית תמורה, לא מוגבלת במספר הפרויקטים שהיא יכולה להכיל, והיא מתאימה לחברות שעובדות על מספר בודד של פרויקטים, כמו גם לחברות שעובדות על מספר רב של פרויקטים בעת ובעונה אחת. מספר המשתמשים אינו מוגבל וכמות הנתונים שהיא יכולה לעבד הוא אינסופי. שום דבר מאלה המוח האנושי לא יכול להחליף, בוודאי לא באפס טעויות ושקלול נתונים מהיר שיכול להפוך את רווחיות הפרויקטים שלכם להיות במגמת עלייה מתמדת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.