| קטגוריות:   |

משחקי טריוויה עוסקים לרוב במגוון תחומים, כאשר כל שאלה נוגעת לנושא אחר ובהם: חברה, כלכלה, היסטוריה, גיאוגרפיה, תרבות וכמובן ספורט. לעיתים ישנה רוטציה בין הנושאים השונים ולעיתים משחק טריוויה עוסק כולו בנושא אחד, כמו למשל טריוויה ספורט. למרות שספורט נשמע כנושא אחיד, תחומי שאלות טריוויה ספורט רבים: ענפי הספורט, תחרויות, זוכים, שיאי עולם, היסטוריית ספורט, אירועים מרכזיים ועוד. שאלות טריוויה מסוג זה נועדו לאלו הבקיאים בעולם הספורט ומרגישים כי הספורט הוא חלק בלתי נפרד מחייהם, באמצעות משחק זה יוכלו לבחון את הידע שלהם.

טריוויה ספורט: טריוויה און ליין

כולנו מכירים את קלפי הטריוויה בהם היינו משחקים כשהיינו ילדים, כשאחד היה מקריא את השאלות, כולנו היינו עונים ולאחר מכן הוא היה הופך את הקלף ומקריא את התשובה. מאז התחזקותו של האינטרנט, ניתן למצוא טריוויה ספורט באתרים רבים המציעים פנאי וכיף. לעיתים שאלות הספורט יהיו כחלק מהשאלות המשתנות בתחומים הרבים, ולעיתים יוקדש משחק שלם לשאלות טריוויה ספורט. ניתן למצוא משחקים המוגבלים בזמן, משחקים "פתוחים", משחקים זוכי-פרסים או משחקי התנסות. ישנם אתרים המציעים גם תחרויות וטורנירים בין שחקנים ותיקים ומנוסים.

טריוויה ספורט: טריוויה לילדים
מי שאוהב ספורט יודע שהאהבה לתחום מלווה אותו כבר מגיל צעיר. לפעמים זה עובר במשפחה, ולפעמים ילדים פשוט מפתחים את החיבה בשל חוגים שהם משתתפים בהם או עניין חברתי. ברחבי הרשת וגם בעולם משחקי הקופסה ניתן למצוא טריוויה ספורט המותאמת לילדים, הן מבחינת השפה, העיצוב, התוכן ורמת השאלות. שאלות טריוויה מאפשרות לכם להעניק לילדכם את הכלי הנכון לפיתוח הידע שלו בתחום שמעניין אותו. זוהי דרך פשוטה לשלב בין תחביב לידע, כך שהוא בעצם משחק ונהנה ועם זאת לומד, מרחיב את האופקים וצובר ידע ללא הפסקה.

טריוויה ספורט נושאת פרסים

לעיתים נהוג לראות את משחקי הטריוויה כהימורים לכל דבר, ולכן אתרי משחקים באינטרנט נוהגים שלא לזכות את המנצח בפרס כספי אלא בפרס אחר כגון הטבת קנייה או מוצר כלשהו. רוב אתרי האינטרנט המציעים טריוויה בנושא ספורט מאפשרים משחק ללא הגבלה כשחקן יחיד מול המחשב כשלא מוצע פרס. עם זאת, ניתן גם למצוא אתרים המאפשרים תחרות בין שני גולשים ויותר כשבסופה מוצע פרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.