| קטגוריות:   |

אחת התקופות המשמעותיות ביותר בחייה של אישה הוא ההיריון. מדובר בתקופה שמחה במיוחד, תקופה בה את יודעת שהילד שלך – גדל לך בתוך הבטן, מתפתח. זו תקופה מרגשת ושמחה, עם זאת תקופה קצת מלחיצה. בתקופת ההיריון מתחילים להתרגל לרעיון שילד או ילדה הולכים להצטרף לחיים שלך בעוד כמה חודשים, ולכך עושים הכנות רבות ומגוונות. החל משינוי בהרגלי התזונה במהלך היריון, כמו להפסיק לשתות אלכוהול ולהפסיק לעשן – כל זאת על מנת לדאוג לבריאותו של הנולד.

המשך בתכנונים רבים בנוגע לחייו של הילד, כמו קניית חבילות לידה, קנייה של ספרים על איך להיות הורים והכנות מקדימות שונות שמטרתן לעבור את התקופה הזאת בצורה הטובה ביותר, להימנע מסיבוכים או מהפתעות. מדובר בתקופה מרגשת במיוחד בעבור הורים, ואימהות בכלל. על מנת לעבור אותה באופן נעים ובטוח, לא להיות מופתעים ובעיקר להנות ממנה ולא לדאוג, כדאי לעשות מספר דברים שיסייעו לתקופה הזאת להיות כמה שיותר מוצלחת.

היריון – איך להתנהג?

בשביל להתכונן להיריון בצורה הטובה ביותר ניתן לעשות מספר דברים. בעיקר חשוב להתייעץ ולהקשיב לעצמך. השילוב הזה של דיבור עם מי שיודע, קריאה והתייעצות היא הכרחית, מכיוון שאימא טרייה או אישה טרייה שנמצאת בהיריון – לא תדע תמיד אוטומטית כיצד להתנהג וכיצד לפעול, לכן על מנת למנוע דאגות ולחצים מיותרים, התייעצות ובירורים יכולים לתרום להעברת התהליך באופן המוצלח ביותר. מלבד זאת, על האישה לא לשכוח את עצמה ואת תחושותיה.

האם חשה בצורה הטובה ביותר את התינוק שלה, לפעמים טוב יותר מרופא או אישה שעברה גם 10 לידות. כל עוד מתרחש למעשה שילוב של שני הדברים הללו, גם שיתוף של אנשים אחרים – התייעצות, בירור, בדיקה וכ'ו, ועם זאת לא לשכוח את התחושות שלך ואת המחשבות שלך, את האינסטינקטים הטבעיים שלך – כך יתרחש לו ההיריון באופן המוצלח, הנוח והנעים ביותר.

כלים למעבר ההיריון

ישנם כלים מסויימים שיכולים לעזור לך לעבור את ההיריון באופן מוצלח יותר, מלבד התייעצות כללית והקשבה לחושים הטבעיים. למשל ישנו 'מחשבון היריון', מחשבון זה למעשה מחשב עבורך את השבועות בהן את נמצאת, ועוזר לך לדעת מראש מה את אמורה להרגיש באותו השבוע, מה קורה עם עוברך, ממה לא להיות מופתעת. על ידי שימוש למשל במוצר מחשבון היריון, את יכולה להיות רגועה יותר מכיוון שתדעי מראש את הדברים שאמורים להתרחש במהלך ההיריון. בדיקות מקדימות, התייעצות ושימוש בחושים הטבעיים יעבירו עבורך את ההיריון באופן המרגש והנהדר, כי ככה הוא אמור להיות.

תגובה אחת

 • שני כהן says:

  היי,
  אני והצוות שלי מתמחים בשיווק ממוקד דרך האינטרנט,
  אנחנו יודעים לפלח בדיוק את קהל היעד שלך ולהגיע ישירות אך ורק אליו,
  בלי לבזבז כסף מיותר.

  אם האתר שלך מותאם ובנוי נכון אין סיבה שלא תצליח!

  השב למייל זה והשאר לי שם וטלפון ואדאג לחזור אליך עם פרטים מלאים,
  מבטיחה אישית שלא תתחרט, השב למייל כבר עכשיו.

  בהצלחה, שני
  shanil@tpirsum.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.