| קטגוריות:   |

אתם נבוכים לחייך, אתם מרגישים חרדה ונאלצים לחשוב על כול לעיסה, זה לא חייב להיות כך, ביכולתכם במחי החלטה להשיב את המאור לחיוך שלכם, להלחם בתחושת ההזדקנות שנקשרה סביבכם, להביס את החרדה ולחבור שוב אל החיוניות והביטחון, הליך השתלת שיניים בטוח וקל היום יותר מתמיד, שילוב טכנולוגי של חומרים מדויקים, טכניקות שהבשילו למיומנות מושלמת, וניסיון רב של הרופאים המטפלים מביאים את תהליכי השתלת השיניים למקום שבו לא כדאי לכם עוד להימנע אלא לקרוא את העובדות, להביס את הפחדים ולבחור לטפל במה ששנים נגס בשמחת חייכם.

השתלת שיניים אפשרית היום אצל רופאי השיניים, בקופות החולים ובמכונים רפואים פרטיים, זהו הליך נפוץ וידוע, אלפים כמותכם עוברים אותו, אין בו בושה ותוצאותיו מרגישות וניראות טבעיות לחלוטין, האם לא תרצו לשוב ולשקם את בטחון מערכת היחסים שלכם עם העולם ותוך כך גם להראות טוב יותר? ובכן כדאי לכם לקרוא ולהפנים מעט מהמידע על השתלת שיניים.

השתלת שיניים כיצד בוחרים

ראשית רופא המשפחה צריך לבדוק את בריאותכם הכללית, לוודא שאינכם חולים בסכרת קשה או סובלים מנסיגת עצם כרונית, לאחר שרופא המשפחה נותן את האור הירוק אפשר להתחיל את ההליך. יש לבחור רופא או מרפאה שלהם מוניטין ידוע וטוב וניסיון רב בהליך השתלת שיניים, הרופא במרפאה צריך להיות רופא משקם טוב שימליץ בפניכם על הפרוצדורה העדיפה למצבכם, מיקום השן, מצב העצם, צפיפותה וכו'.

ואז כדאי לברר מהם סוגי השתלים הנהוגים במרפאה, בשוק יש מספר חברות מובילות ואף חברות מקומיות המתמחות בשתלי שיניים ברמה גבוהה, הרמה הגבוהה ביותר של שתלי שיניים מגיעה מארה"ב, הולנד, שוודיה וגרמניה, אך כך גם מחירם גבוה בהתאם.

כדאי לבחור את סוג השתל שמתאים למקרה שלכם יד אחת עם הרופא ועם בירור באינטרנט שיכול לחסוך לכם ממון רב. השתלת שיניים נעשית היום ברוב המוחלט בשתלי טיטניום שאחוזי קלטיתם בעצם הם הגבוהים ביותר –בין 85% ל95% ועמידותם מצוינת ותחושתם קלה וטבעית.

ההליך

נהוג שהרופא הכירורג בודק את המטופל ודואג להרדמת האיזור על מנת שהמטופל לא יחוש בכאב, השתלת שיניים כיום לא צריכה להיות כרוכה בכאב, לאחר ההרדמה ממשיכה השתלת שיניים סטנדרטית בקדיחה בעצם במקום המיועד לשתל, השתל תתוב השתל ואטימתו בבורג.

זהו סיום הפגישה הראשונה. לאחר פרק זמן שבין שישה לתשעה חודשים מוזמן המטופל בשנית כדי לבדוק את התאחות העצם והשתל זה בזה, במקרה הצפוי של התאחות מלאה מוברג החוצה הבורג האוטם וכתר השן מוברג אל תוך תושבת השתל, זהו הליך קל שאינו דורש זמן רב על כיסא רופא השיניים שלאחריו אתם זוכים שוב בבטחונכם בחיוך שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.