| קטגוריות:   |

כשנכנסתי להריון בפעם הראשונה בחיים שלי, התרגשתי מכך מאוד. ראשית, לא תכננתי את זה וזו הייתה דווקא הפתעה מאוד טובה, ושנית, לא היה לי מושג מה זה באמת אומר הריון, לא הכרתי את האפשרות של חישוב שבועות הריון, וכל העולם הזה היה חדש ומרתק עבורי.

יחד עם זאת, ולמרות שלא ידעתי כלום על חישוב שבועות הריון, למדתי במהירות את מה שכל אישה יודעת, ולמדתי להשתמש בכל המחשבונים שעומדים לרשותן של הנשים שנמצאות בהריון בימינו. אין חוויה יותר מעניינת ומרתקת שאישה יכולה לעבור מאשר הריון, ואני אומרת את זה בתור אחת שלא לגמרי ידעה בכלל שהיא רוצה להיות בהריון ולהביא ילדים לעולם.

חישוב שבועות הריון זה חשוב

ראשית, חישוב שבועות הריון הוא חשוב מאוד כיוון שרק על ידי חישוב שבועות הריון אפשר לדעת מתי צפויה הלידה. זה נכון שלפעמים לעובר יש תוכניות משלו, וזה נכון שלפעמים קורה שלמרות חישוב שבועות ההיריון משהו משתנה והילד נולד הרבה לפני, אך ברוב המקרים זה לא ככה. כאשר אני התחלתי להתעניין בתחום של חישוב שבועות ההיריון, גיליתי שאני גם יכולה לחשב ככה מתי צפויה הלידה שלה, וחשוב לא פחות, בצורה כזו אני יכולה לדעת מה צפוי לי ולעבור בכל שבוע. אולי זה נשמע מוזר לאישה שעוד לא הייתה בהריון, אך כאשר מדובר על תקופת ההיריון, כל שבוע הוא קריטי, ובכל שבוע קורים דברים אחרים.

לדעת מה הולך לקרות

בחישוב שבועות ההיריון לא רק אפשר לדעת מתי תתקיים הלידה, אלא אפשר לדעת גם מה עתיד לקרות כמעט בכל רגע, וזה חשוב ביותר. בהריון יש שבועות שהם יותר קריטיים מאחרים, ולי בתור אישה שהייתה בהריון, היה מאוד חשוב לדעת מתי אני והעובר נמצאים בשבועות קריטיים יותר או פחות. חישוב שבועות הריון מתבצע בימינו בצורה מאוד פשוטה, כי יש הרבה מאוד מחשבונים כאלה גם אונליין, כך שזה מאוד נוח.

מעבר לזה, גם את כל המידע לגבי שבועות ההיריון השונים ואת התהליכים שקורים בכל רגע, אפשר למצוא היום בזמינות מאוד גבוהה גם בקופות החולים השונות וגם באתרי האינטרנט הרבים, כך שזה נפלא. לי באופן אישי זה עשה טוב מאוד לדעת מה הולך לקרות, וזה גרם לי להרגיש הרבה יותר בטוחה. הריון זה לא שלב פשוט בחייה של האישה, ולכן טוב מאוד שיש לנו אופציות לחשב ולקבל מידע רב בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.