| קטגוריות:   |

אני לא יודעת אם נשים אחרות באמת שמחות להיכנס להריון או שהן רק מרגישות שהן אמורות להיות שמחות מזה, אבל אני באופן אישי ממש לא הייתי שמחה כשגיליתי שאני בהריון. הכוונה היא, שכן רציתי שיהיה לי ילד, אבל לא תכננתי את זה, כי בדיוק כשגיליתי שאני בהריון והתחלתי להשתמש במחשבון הריון, הייתי בשיא הקריירה שלי. מחשבון הריון וההתעסקות איתו ממש לא היו בתכנון שלי, אך לא הייתה לי ברירה ולכן ניסיתי ליהנות מכל העניין. לפני שנכנסתי להריון לא הייתי מודעת לכל הטכנולוגיה המופלאה של מחשבון הריון וחישובים של שבועות הריון, והאמת היא, שאני בדיוק מהנשים האלה שכל מחשבוני ההיריון מאוד עזרו להן, ולכן תמיד שמחתי על קיומם.

מה זה מחשבון הריון

מחשבון הריון מאפשר לאישה שנמצאת בהריון לחשב הרבה מאוד דברים, ולכן הוא מחשבון נפלא. ראשון, הוא מאפשר לאישה לחשב באיזה תאריך עתיד להיוולד הילד או הילדה. מעבר לכך, מחשבון ההיריון מאפשר לנשים בהריון לחשב באיזה שבוע בדיוק הן נמצאות, וככה הוא מאפשר לאישה להבין מה מצפה לה השבוע. בימינו, כשיש טכנולוגיה כל כך טובה, אפשר למצוא את מחשבוני ההיריון בכל מקום, וכמו כן, אפשר לקרוא על שבועות ההיריון השונים בהרבה מאוד מקומות. אפשר לקורא על הנושאים של מחשבון הריון ושבועות הריון גם באינטרנט וגם אפשר לקבל את כל המידע הזה תמיד בקופות החולים השונות, כך שזה מאוד נוח.

מחשבון ההיריון תמיד צודק

קשה לי לומר אם מחשבון הריון תמיד צודק או לא, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שבמקרה האישי שלי, מחשבון ההיריון צדק בכול. ראשית, ואולי הכי חשוב, מחשבון ההיריון צדק בתאריך הלידה של הבת שלי. ביום שבו גיליתי שאני בהריון הוכנסו הנתונים למחשבון ההיריון, ובדיוק בתאריך שהוא קבע נולדה הבת המקסימה שלי. שנית, על פי החישובים האלה יכולתי לדעת בדיוק מה קורה בכל שבוע של ההיריון, וגם בכל המידע שקיבלתי על שבועות ההיריון השונים הכול היה מדויק. אני לא יודעת אם אני ממש חלק מהסטטיסטיקה שאינה טובה או מה בדיוק קרה לי בהריון הזה, אבל עובדה היא שהכול קרה בדיוק כפי שהיה צריך לקרוא. כל הפיתוחים וההמצאות האלה, כמו מחשבוני הריון ומידע זמין ומהימן על שבועות ההיריון השונים הם חלק נפלא של הטכנולוגיה והקדמה שבה אנו חיים, ולי אישית זה היה מאוד נוח בזמן ההיריון, וזה הרגיע אותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.