| קטגוריות:   |

הבטן מהווה חלק משמעותי מהגוף שלנו. היא מתחלקת לשניים – בטן עליונה ובטן תחתונה, ויחדיו הן אחריות לחלק משמעותי ביותר מהתהליכים המתקיימים בגוף שלנו, כולל עיכול אוכל, ניקוז רעלים, התלת שטן וצואה וזוהי רק רשימה חלקית. לפיכך, במקרים בהם מופיע כאב באזור הבטן, ללא בדיקה מעמיקה לא ניתן לדעת מהי בדיוק הסיבה לכך. ביצוע אולטרסאונד בטן בבית מאפשר לבדוק את הבעיה לפני שפונים לטיפול רפואי מעמיק, ולקבל חוות דעת ראשונה או שנייה שתאפשר להחליט על הצעדים הבאים.

מה כוללת בדיקת אולטרסאונד בטן?

אולטרסאונד בטן מתחלק גם כן לשני הסוגים – עבור הבטן העליונה והתחתונה. הדבר מאפשר לבדוק לעומק את כל אחד מהאברים הרלוונטיים. בבטן העליונה:

  • כבד
  • רכי מרה
  • מרה
  • טחול
  • לבלב כליות

הבטן התחתונה כוללת את הכליות ודרכי השטן. בנוסף, אצל הגברים נבדקת לעומק גם הערמונית, ואצל הנשים – ההיבטים הגניקולוגיים. אך לאור הרגישות של העניין, חברת Medix at home אינה מבצעת בדיקות גניקולוגיות עבור נשים. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שכל בדיקה מותנת בהפניית רופא. אך האפשרות לעשות את הבדיקה במסגרת הביתית מאפשרת לחסוך זמן וגם חוסר נעימויות שבהן כרוך פעמים רבות הביקור בבית החולים.

מה נחשף במסגרת בדיקות אולטרסאונד?

במסגרת בדיקת רנטגן ניתן לבדוק בעיות תפקודיות רבות של המערכת כולה, כולל חסמים בדרכי השתן, הופעת גידולים שונים, דלקות, בעיות ערמונית, ועוד. בדיקת אולטרסאונד של הבטן בבית יכולה להועיל מאוד גם לאנשים מבוגרים שנוטים לסבול מבעיות כאלה ואחרות בדרכי העיכול. הבדיקה הביתית מאפשרת לבדוק את המצב טרם ביצוע פעולות תקיפות. חברת Medix at Home מאפשרת לקבל תשובות ממוקדות ממומחים מובילים בתחום הרדיולוגיה, כך שהבדיקה הינה מדויקת באותה המידה כפי שהיא הייתה במידה והייתה מבוצעת בבית חולים רגיל. בדיקת אולטרסאונד המבוצעת בזמן מאפשרת לחשוף בעיות בשלבים מוקדמים ואף למנוע את התדרדרותם. כך, חשוב מאוד לדאוג לקבל את ההפניה הדרושה מהרופא וליצור קשר עם Medix at Home, על מנת לשמור גם על ראש שקט וגם לא להזניח בעיות רפואיות קיימות.

מדיקס עד הבית

המאמר מתי מתעורר צורך לבצע אולטרסאונד בטן ומדוע אפשר לעשות את הבדיקה בבית? באדיבות:

שם העסק: מדיקס עד הבית

טלפון: *4550

כתובת בית העסק:

קישור לאתר: http://www.medixathome.co.il/

e

תיאור העסק: מדעקס עד הבית מציעש שירותי אולטרסאונד ורנטגן בבית הלקוח. בין השירותים אולטרסאונד בטן, צילומי רנטגן עוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.