| קטגוריות:   |

המונח קוסמטיקה ממלא בתוכו כמה וכמה קטגוריות לדוגמא קוסמטיקה טבעית , קוסמטיקה פרא רפואית ,קוסמטיקה רפואית. יש הטוענים שקוסמטיקה קיימת עוד מימי קדם ויש אפילו ממצאים המעידים על כך, במאמר זה אנו נעסוק בעיקר בתחום של קוסמטיקה רפואית וננסה להסביר בצורה כללית על תחום זה. אז מה ההבדל בעצם בין קוסמטיקה רפואית לכל סוג של קוסמטיקה אחרת? ובכן ההבדל המשמעותי ביותר ומה שמייחד את הקוסמטיקה הרפואית זאת העובדה שבסוג זה של טיפולים מתעמקים יותר בגוף האדם תוך כדי הבנתו ממחקרים מדעים רציניים. בעוד שבקוסמטיקה רגילה עוברים טיפולים דומים אך בצורה פחות עמוקה. אם ננסה להגדיר מה זה קוסמטיקה רפואית בכמה מילים ובאופן כללי : קוסמטיקה רפואית היא מכלול של טיפולים שמטרתם היא למנוע את הזדקנות העור ולנסות ולדחות שינויים שמתרחשים בגוף תוך כדי הסתמכות בממצאים מדעיים ורפואיים.

טיפולי קוסמטיקה רפואית

יותר ויותר אנשים נחשפים לטיפולי קוסמטיקה רפואית, את התנופה שהתחום עובר אפשר להסביר ולהגיד שזה קורה עקב עליית המודעות הכללית לאסתטיקה וחיים בריאים יותר, בקוסמטיקה רפואית התפתחו תכשירים כאלו ואחרים אך בשונה מהקוסמטיקה הרגילה שכרוכשים תכשירים אילו חייבים לרכוש לאחר ייעוץ רופא שכן רק כך ניתן לקנות מוצרים אלו, יהיה נורא קשה להגדיר במילים מהם הטיפולים שניתן לקבל בקוסמטיקה רפואית מפני שאת הטיפולים ניתן לשלב בכל מיני צורות שונות ומגוונות , בטיפולים בקוסמטיקה רפואית אפשר להתעמק בתחום של אנטי אייגי'נג או לקבל טיפולים בהסרת הכתמים מן העור וכל זאת בשילוב של תכשירים רפואיים שפותחו במיוחד לצורכי קוסמטיקה רפואית.

קוסמטיקה רפואית מתי צריך?

הגוף שלנו עובר שינויים כל הזמן ולפעמים מתפתחות כל מיני תופעות שונות ומגוונת שאפשר לפתור בעזרת קוסמטיקה רפואית. מהן הסיבות לשינויים הללו ומדוע זה קורה ? חלק מהסיבות לכך נגרמות עקב שינויים הורמונליים (בדרך כלל בגיל המעבר) חשיפה מרובה לשמש גם תורמת לכל מיני תופעות ,עישון אנשים שמעשנים סובלים יותר ממחלות שונות העישון משפיע גם על העור ומזרז את תהליך ההזדקנות שלנו, יש עוד מגוון גדול של סיבות , חוסר שעות שינה , מחסור ויטמינים מסויימים בגוף, וגם הסיבה הטבעית ביותר הגיל הטבעי שלנו. אז בעצם אפשר להגיד שכל אחד יכול להיעזר בקוסמטיקה רפואית בצורה זו או אחרת, הנער שסובל מפצעי האקנה או איש מבוגר שמעוניין להסיר את כתמי העור שנוצרו לו עקב חשיפה מרובה לשמש, טיפולי קוסמטיקה רפואית יכולים להשפיע ולעזור באופן משמעותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.