| קטגוריות:  , |

ימי הולדת לילדים יכולים להיות דבר נפלא כל עוד יודעים איזה הפעלות להפעיל את הילדים כדי שהיום הולדת תצלח שהייתי קטנה זוכרת שהצלחה של יום הולדת בכיתה הייתה תלויה בהפעלה ליום הולדת. אם היה ליצן או קוסם בילדות הילדים היו מרוצים ושמחים. במידה והיה בסלי, במבה ואמא שעושה הפעלה היום הולדת לא הייתה מצליחה.

בכיתה ד' היה לילדים "תנאי" להצלחה של הימי הולדת – אם יש די.גי היום הולדת תצליח- זה היה אטרקציה של ממש. היות ואנו תושבי המרכז והשרון – לא היה בעיה למצוא מאות שכאלו . היום, בניגוד לעבר – ימי הולדת לא היה תחרות בין הילדים (ובעיקר בין ההורים) מי עושה ימי הולדת מיוחדים יותר.

היום הילדים ,הקטנים אפילו, במיוחד באזור המרכז והשרון, רוצים פעילויות לילדים? קוסם ליום הולדת? שאנו ,כשהיינו ילדים, לא דמיינו אפילו שקיימות. אז ניתן ללכת עם הזרם – ולשכור אטרקציות כמתנפחים, לעשות שייט בשילוב הפעלה, לעשות הפעלות של פיראטים ועוד.. השמיים הם הגבול וכך גם התקציב בהתאם.

ימי הולדת של פעם איפה?

אנו, תושבי רעננה ,קצת חבל לנו שילדים שכחו איך ליהנות מההפעלות הפשוטות בחגיגות, וכדי לרגשם מביאים להם אטרקציות לימי הולדת. הלכנו לבאר שבע לחגוג יום הולדת לאחד מילדי המשפחה ובניגוד לאזור המרכז והשרון ההפעלות היו בסטייל ימי הולדת של פעם – חפש את המטמון, בשילוב פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ , ביסלי במבה ושהביאו להם שקיות הפתעה בסוף המאורע- זה היה אטרקציה של ממש.

אין מדובר בילדים כשי יום, אלה משפחות לילדים שמנותקות מהתחרות בין ההורים באזור המרכז והשרון ,שסירבו לקחת חלק בתחרות של ימי הולדת לילדים, ושמרו על אחדות ודרך ארץ וזכרו שמפגש לשם יום הולדת מהותה חגיגה לילדים ואין צורך בגירויים כהפעלות של מרחפים וזיקוקי דינור מאירים אלא מחשבה מרובה על סוג ההפעלה, פינה ראויה, מוסיקה טובה, והילדים ירחפו באוויר מהחגיגה- הם כה נהנו זה היה אטרקציה של ממש. הפשטות, כל עוד היא בעלת מחשבה ראויה לטובה- תביא לכם גם באזור המרכז והשרון אטרקציות לימי הולדת שלא נראתה – אז בהצלחה!.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.