| קטגוריות:   |

פעם, הטלוויזיה היתה מדורת השבט, ובערבים המשפחה כולה התכנסה מולה כדי לחוות את העולם ולהיות ביחד. הילדים ישבו על ברכי הוריהם וזמן האיכות המשפחתי נעשה בפאסיביות, מול המקרע המרצד. לישיבה מול הטלוויזיה היו מגרעות, אבל לפחות היא נעשתה ביחד, ואפשרה זמן איכות קבוצתי שאיחד את המשפחה ויצר תחושת אחווה ושיתופיות שחסרה לרבים, ונעלמה מעט עם עידן האינטרנט.

למרבה המזל, עידן האינטרנט הביא איתו סוגים שונים של אינטראציות משפחתיות שבאמצעותן תוכלו לשחזר את זמן האיכות האבוד הזה, ולשפר את מערכות היחסים הבייתיות – בין אם הן זוגיות או הוריות. כל מה שאתם צריכים זה את ה-Galaxy tab 4.

המפרט

Galaxy tab 4 הוא טאבלט נייד ברמה נדירה. המסך חד ומדוייק ומגיע לרזולוציות גבוהות מאוד מבלי לאבד שבריר ממהירות התגובה שלו. בחלקו העליון יש שקע לאמצעי שמע שונים ובתחתיתו נמצע תקע מיני-USB סטנדרטי שמאפשר גישה למכשיר לצרכי הטענה או העברת מידע. בנוסף, בצד המכשיר נמצא חריץ שמאפשר הכנסת כרטיסי זיכרון – את החריץ קל לסגור כדי למנוע מילדים לפגום בו, אבל למבוגר קל לפתוח אותו כשיש בזה צורך. לבסוף, בחזית המכשיר ישנה עיינית אינפרא-אדום שמאפשרת למכשיר לתפקד גם כשלט טלוויזיה בעת הצורך.

על כל אלו מולבשת מערכת הפעלה חלקה ונקייה, המאפשרת גישה נוחה לכל מאפיין ולכל אפליקציה, שמאפשרים לכל משתמש בכל רמה חוויה קלילה ונעימה ללא בעיות.

מובייל משפחתי מושלם

ה-Galaxy tab 4 הוא המובייל המשפחתי המושלם. הוא נוח לכל משתמש, וילדים יוכלו להשתמש בו בקלות בדיוק כמו מבוגרים. מגוון האפליקציות מאפשר למשתמשים מכל הגילאים למצוא בו עניין – אמא תשמח להתעדכן בחדשות, אבא יוכל לחפש מציאות באי-ביי והילדים יוכלו לשחק יחדיו במשחק רב-משתתפים. בניגוד למחשב, שולחני או נייד, שדורש מרחב ישיבה נוח ושולחן, ב-Galaxy tab 4 תוכלו להשתמש גם בסלון, לצד יתר בני המשפחה, דבר שמייצר מרחב חיים ומגורים מלא באנשים, פעיל וידידותי לכולם.

באמצעות ה-Galaxy tab 4 תוכלו לשבת לצד בני משפחתיכם ולא לבאמת דבר משפע המידע שהתרבות המודרנית מציעה לנו. המתקדמים יכולים לנצל את הטאבלט ככלי סביבו שניים או יותר מבני המשפחה מתקשרים – משחקים ואפליקציות רבות מאפשרים ליותר מאדם אחד להפעיל אותם בו-זמנית או בתורות, ומשחקים רבים ניתנים למשחק באמצעות העברה פשוט של הטאבלט מיד ליד – משחקים כמו שחמט או Skulls of the shogun מתקדמים תור אחד בכל פעם, ואפשר לשחקם יחדיו באמצעות העברת המכשיר מאדם אחד לחברו. בנוסף, הטאבלט מאפשר לבני המשפחה להנות מאותו סרטון, כל אחד בקצב ובזמן שלו. לבסוף, הטאבלט מאפשר העברת מידע חיוני בין ההורים מבלי שהילדים יראו אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.