| קטגוריות:   |

 

הבדיקות הרבות שנמצאות בקנה של הרפואה המודרנית מאפשרות לבדוק אינספור פרמטרים חשובים בגוף האדם ועקב כך לחזות בעיות מראש או לחילופין להביא לפתרון מהיר של בעיות שנחשפו בשלבים מוקדמים יחסית. אחת מהבדיקות החשובות האלה הינם בדיקת דופלר, המהווה סוג ספציפי של בדיקת אולטרסאונד המיועדת לבדיקה של זרימת כלי הדם.

מה בדיקת דופלר יכולה לחזות?doctor-1149149_1280

מומחים בתחום בריאות הלב והנוירולוגיה ממליצים על בדיקת דופלר כעל דרך יעילה ביותר לאבחן אוטם במוח – באמצעות בדיקה של עורקי הצוואר ניתן לראות מהר מאוד האם יש במקום חסמים שמצידם גורמים לאוטם. החשיבות הגדולה של בדיקת דופלר נעוצה בתשובה המיידית שניתן לקבל בסיוע מפענח מקצועי המתמחה תחום הרדיולוגיה. בזכות השירות החדשני והמתקדם של חברת מדיקס, ניתן לבצע את הבדיקה מבלי להזיז את האדם ולסכנו בתנודות של כלי רכב או קשיים של הגעה למחלקת הרדיולוגיה בבית החולים הקרוב. במידה רבה, מדובר בשירות מציל חיים, המאפשר לבדוק את הבעיה ובמידת הצורך אפילו לתת טיפול ראשוני במקום. הדבר מתאפשר בזכות שיתוף פעולה רציף של החברה עם רופאים מובילים בארץ, וכן בזכות צוות תפעולי מנוסה ומקצועי.

הבסיס המדעי של בדיקת דופלר

בדיקת דופלר מבוססת על עיקרון בעל אותו השם שהיה פיזיקאי יליד אוסטריה ששפך אור על תופעה של שינויי תדירות הנראים כגל – גל זה נוצר עקב יחסיות בין מקור התנודות לצופה. באמצעות צפייה בגלים אלה בזרימת הדם בעת ביצוע בדיקת דופלר ניתן להבין האם יש חסמים בעורקים ואם כן – איפה. חברת Medix at Home מביאה לבית המטופל את כל הציוד הדרוש לשם ביצוע הבדיקה במהירות ויעילות, ועקב כך מאפשר לחסוך המון עצבים, ובמידה ומדובר באדם מבוגר או מוגבל – גם קשיים ואפילו השפלה. כיום אנשים רבים מעדיפים לשמור את ענייניהם הרפואיים כמה שיותר דיסקרטי. השירות של החברה מאפשר להשיג מטרה זו מבלי לסכן את בריאות האדם, מה שיוצר מצב שבו כולם מרוויחים. החברה פועלת כבר מספר שנים והספיקה בתקופה זו לבצע אלפי צילומים ולעשות אבחונים נכונים ומצילי חיים.

בדיקת דופלר בבית ? פנו עוד היום למדיקס ותקבלו את השירות הטוב ביותר.

מדיקס

המאמר בדיקת דופלר באדיבות:

שם העסק: מדיקס

טלפון: *4550

כתובת בית העסק: גבעת שמואל

קישור לאתר: http://www.medixathome.co.il/

e

תיאור העסק: מדיקס מבצעים מגוון בדיקות בבית כגון: צילום רנטגן, בדיקת דופלר, ועוד...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.