| קטגוריות:  , |

איך בוחרים שירותי הדברה

זקוקים לשירותי הדברה לצורך הרחקת מזיקים כאלו ואחרים משטח הדירה, החצר או בית העסק? מחפשים אחר שירותי הדברה מקצועיים? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לבחירת מדביר מקצועי המתמחה במתן שירותי הדברה.

הסמכה מקצועית

מדביר מקצועי הינו מדביר המחזיק ברישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה לעיסוק בתחום ההדברה. רישיון זה מעיד על השתלמויות מקצועיות בהן הוא השתתף.

ניסיון מקצועי

מעבר לבדיקה בנוגע לאחזקה של רישיון מקצועי, מומלץ לבדוק מהו הניסיון המקצועי של המדביר. ברוב המקרים, שנות הניסיון מעידות על ידע מעמיק בנוגע לצרכי ההדברה, חומרי ההדברה ושיטות ההדברה בהן ייעשה שימוש.

שיטות הדברה

 בדקו מהן שיטות ההדברה בהן המדביר מתמחה ובהן הוא עושה שימוש, ובדקו האם שיטות הדברה אלו מותאמות לצרכי ההדברה לה אתם זקוקים. כיום, קיימות שיטות הדברה שונות המיועדות לצרכי הדברה שונים, ולכן מומלץ לבחון מהי התמחותו המקצועית של המדביר בכל אחת משיטות ההדברה המותאמות לצרכי ההדברה שלכם.

חומרי הדברה

 הקפידו לברר מהם חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש על ידי המדביר, ודרשו ממנו לקבל פירוט מלא אודות חומרי ההדברה ואופן התנהגותכם לאחר הדברת האזור המיועד בחומר הספציפי.

שירות, אחריות ואמינות

 כחלק מהליך בחירתו של המדביר, הקפידו לבדוק מהי האחריות המוענקת לכם בגין ביצוע העבודה. כמו כן, מומלץ לשאול את המדביר (בטרם ההתקשרות ביניכם), מספר שאלות מנחות אשר יעידו על טיב השירות המוענק על ידו ועל רמת האמינות שלו. בין יתר השאלות אותן מומלץ להעלות במהלך שיחת הטלפון הראשונה ביניכם תמצאו: מי מצבע את העובדה בפועל? מה הן ההכנות אותן יש לבצע בשטח המיועד להדברה? כמה זמן הוא עוסק בתחום ההדברה והם הוא מתמחה בסוג ההדברה לה אתם זקוקים? האם הוא מחזיק בנוסף לרישיון מדביר מוסמך גם בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל?

סקר מחירים

בדומה לכל שירות מקצועי אחר, גם בהליך הזמנת מדביר, מומלץ לקיים סקר מחירים בין מספר מדבירים. בדקו היטב את הצעות המחיר הניתנות לכם ובדקו מה כוללת ההצעה

לפרטים נוספים היכנסו לאתר הדברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.